Dekorácie do detských izieb

Van Es Home Budík Playboy I Love Gold 12x19 cm

Budík PLAYBOY I love Gold
Budík PLAYBOY I love Gold je vhodný doplnok do každého pojíku. Budík PLAYBOY I love Gold je na jednu tužkovú batériu (AA), nie je súčasťou výrobku. Detský budík PLAYBOY I love Gold, oválný budíček š. 19, výše 12 cm.

Prexim kôš na hračky Hot Wheels

Prexim Kôš na hračky Hot Wheels Viacúčelový skladací kôš potlačený motívy Hot Wheels. Vhodné pre ukladanie hračiek, bielizne alebo iných vecí malých detí. Textilný vak s ľahkou konštrukciou, deti sa o neho nezraní. Rozmery 52x35x35 cm. So skladacím vakom Hot Wheels bude upratovania hračiek jednoduchšie a tiež rozveselí detskú izbičku.

Prexim kôš na hračky Star Wars

Prexim Kôš na hračky Star Wars Viacúčelový skladací vak potlačený motívmi Star Wars. Vhodné pre ukladanie hračiek, bielizne alebo iných vecí malých detí. Textilný vak s ľahkou konštrukciou, deti sa o neho nezraní. Rozmery 52x35x35 cm. So skladacím vakom Hviezdne vojny bude upratovania hračiek jednoduchšie a tiež rozveselí detskú izbičku.

DECOFUN Mini penové figúrky Cars D23863 10 cm

Mini penové figúrky Cars 2 Penová dekorácia k dekorácii stien a iných hladkých plôch. Jednoduché a rýchle upevněnie figúrok pomocou samolepiacich štvorčekov, penové figurky ( 24ks), rozmer figúrky cca 10 cm

Baby Art rámček Wall Print Frame stormy

Vyrobte si krásnu dekoráciu, ktorá vám zároveň pomôže uchovať spomienky na krásne obdobie po narodení vášho dieťaťa.

Drevený rámik Baby Art My Baby Touch ponúka priestor pre fotografiu a odtlačok ručičky alebo nožičky Vášho bábätka.
Použitie podľa priloženého návodu je jednoduché, rýchle a bez neporiadku.
Balenie obsahuje okrem rámčeka všetko, čo potrebujete k výrobe odtlačku.
100% zdravotne nezávadný.

Matrac molitan-kokos LUX

Luxusný penový matrac s vrstvou kokosového vlákna, pre zdravé spanie vášho dieťaťa. Matrac má oproti ostatným nadštandardné výšku 9 cm. Má tiež bavlnený, prateľný obal. Vyrobené z atestovaných materiálov.
Rozmery 120x60 cm.
Zloženie vrstiev: 1 cm kokosová rohož, 8 cm molitan.
Kvetinové vzory sa líšia podľa aktuálnej ponuky.

TULI Nastenka

Aj nástenka môže byť veselá, multifunkčná a dizajnová! Môže byť ako úložný priestor, dekorácia či zateplenie steny pri posteli. Vďaka dvom gumám si na ňu ľahko prichytíte odkazy, poznámky, fotky alebo kresbičky. Je z mäkkej polyetylénovej peny, ktorá pokrýva pevnú MDS dosku a na zadnej strane sú dva vyrezané otvory na jednoduché zavesenie. Bude vám robiť radosť v detskej izbe, na chodbe, aj v kancelárii.?

Detská sada stolček a dve lavičky

Detská sada - stolček a dve lavičky. Pevná konštrukcia zaručuje stabilitu a všetko je vyrobené z kvalitného a odolného plastového materiálu. Výška cca 47 cm, dĺžka cca 77 cm. Nosnosť celej zostavy cca 100 kg. Velikost:

ELO kontejner na kolečkách E KON 2SZ

Kontejner ze sektorové sestavy dětského pokoje E-09 LO Materiál: LAMINO Barevné provedení: NEBESKY MODRÁ / MOŘSKÁ TRÁVA 2 zásuvky, kolečka Rozměry:  š. 48 x hl. 50 x v. 46 cm Dodává ...

Malá darčeková taška Macko Poohigelitová taška Macko Pooh

rozmer takšky je 23x16 cm


6 kusov v balení

Detská igelitová taška s motívom Disney - Macko Pooh. Je vhodná na darček, ktorý chcete podarovať svojmu štupľovi na jej alebo jeho oslave, ale aj na iné účely. Taška je maličkosť, ale je pekná a určite vaše dieťa poteší. Hodí sa do školy, škôlky, či na výlet.  Taška nie je veľká, je vhodná na menšie predmety, darčeky, desiate.

Igelitová taška Spiderman - 6 kusovigelitový taška Spiderman

rozmer takšky je 23x16 cm


6 kusov v balení

Detská igelitová taška s motívom Disney Spiderman. Je vhodná na darček, ktorý chcete podarovať svojmu malému synovi, vnukovi, či kamarátovi, ale aj na iné účely. Ak v tejto taštičke vytiahne desiatu v škole, všetci jeho spolužiaci budú gúľať očami.

Darčeková igelitová taštička Macko Poohigelitová taška Macko Pooh

rozmer takšky je 22x15 cm


6 kusov v balení

Detská igelitová taška s motívom Disney - Macko Pooh. Je vhodná na darček, ktorý chcete podarovať svojmu štupľovi na jej alebo jeho oslave, ale aj na iné účely. Taška je maličkosť, ale je pekná a určite vaše dieťa poteší. Hodí sa do školy, škôlky, či na výlet.  Taška nie je veľká, je vhodná na menšie predmety, darčeky, desiate.