Čítačky elektronických kníh

Amazon Kindle Voyage

Amazon Kindle Voyage WiFi s 6 "E-ink displejom, je zástupcom najnovšej generácie čítačiek kníh od spoločnosti Amazon (jedná sa už o 6-tou generáciu). Využitím vylepšené technológie elektronického papiera Pearl E-Ink, ponúka Kindle Voyage nádherný ostrý čierno-biely displej s uhlopriečkou 6", z ktorého sa číta rovnako pohodlne ako z klasického papiera. Vylepšenia u tejto generácie spočíva v ešte vyššom rozlíšení displaya (1430x1080 pixelov) a uvedenie nového patentovaného podsvitu, s ktorým je možné čítať aj v tme bez skrátenia výdrže na batérie . Čítačky kníh od Amazonu sa vďaka modelu Voyage radí opäť o ďalší krok pred konkurenciu.

Elektronické knihy (knižky) do Kindle Voyage dostanete niekoľkými spôsobmi, teda nielen cez WiFi a obchod Amazon.com, ale aj priamym nahraním cez USB kábel. WiFi tú poslúži pre prístup na obchod s knižkami i bez počítača a tiež pre jednoduchý internetový prehliadač. Ak veľa a radi čítate a stačí vám ovládanie pomocou virtuálnej klávesnice, je Amazon Kindle Voyage tou pravou voľbou pre vás. Je to najlacnejší model Kindle a pri tom je súčasne dostatočne vybavený.


  • Display je čitateľný aj na priamom slnku - žiadne odrazy a odlesky
  • Ešte vyšší kontrast ako iné modely Kindle
  • Veľké rozlíšenie displaya 300 ppi (oveľa viac pixelov než predchádzajúce generácie, teraz 1430x 1080 pixelov)
  • Nový elegantný dizajn v najštíhlejším tele, aké kedy Kindle mal
  • Otáčanie stránok bez zdvihnutia prstu - špeciálny mikrospínače na tele CTčka
  • Obsahuje patentovaný podsvit s adaptívnym prispôsobením intenzity, vďaka ktorému môžete čítať aj v noci
  • Výdrž batérie až dva mesiace is podsvitom - na jedno nabitie môžete čítať až dva mesiace (pri vypnutej WiFi)
  • Integrovaná WiFi - Kúpte si a stiahnite si knihu za menej než 60 sekúnd.
  • Rýchlejšie otáčanie stránok - neprerušované čítanie
  • Nový webový prehliadač - Túlajte na internete pomocou WiFi (experimentálna funkcia)Najlepšie fyzikálne vlastností papierové knihy je, že zmizne, keď ju čítate. Keď ste ponorení do autorovho sveta a myšlienok, nevšímate si knihy, lepidlá, papiera alebo atramentu. Cieľom nášho špičkového dizajnu je, aby Kindle zmizol - rovnako ako fyzická kniha - takže sa môžete ponoriť do príbehu, né technológie.


Displej ako papier
Naš najnovší dotykový Kindle Voyage využíva nový, vysoko kontrastnou E-Ink displej s najvyšším kontrastom a podsvietením, pre najjasnejší text a najostrejší obraz a to zároveň s dotykovým displayom. S naším novým displejom, sa text objavuje na stránke tak, že vytvára rovnaký zážitok z čítania ako čítanie v tlačenej podobe. Ostrý a prirodzený, bez oslnenia alebo podsvietenie, čítanie na Kindle nie je v ničom podobné čítanie na obrazovke počítača. Tí, ktorí vidia túto technológiu prvýkrát, sa musia vždy pozrieť ešte raz.


Perfektný spoločník na pláž
Vychytnávejte si svoje obľúbené knihy na slnku bez odleskov a odrazov.


Perfektný do postele
S Kindle Voyage sa v noci číta oveľa lepšie. Patentované podsvetlenie displaya osvetľuje iba display a Váš partner tak môže nerušene spať.

Elektronická čítačka kníh - Ebook 7" OEM

Elektronická čítačka 720P eReader OEM má hrúbku len 1 cm a hmotnosť len 161 gramov, môžete ju so sebou zobrať úplne všade a uhasiť váš smäd po čítaní. Rozlíšenie 480 x 800 pixelov. 7" palcová uhlopriečka eBOOK čítačky zaručuje pohodlné čítanie. Podpora čítačky 720P eReader prehráva nielen väčšinu najrozšírenejších formátov, ale aj ďaľšie formáty viď nižšie. Táto elektronická kniha podporuje dokonca aj audio formáty, ako napríklad MP3, aby ste si čítanie mohli spríjemniť hudbou, alebo si vypočuť audioknihy, či pustiť film vo formáte avi. Super gadget 720P eReader   má internú flash pamäť 4 GB , vďaka ktorej môže obsiahnuť neuveriteľné množstvo kníh. A vďaka portu pre pamäťovú kartu SD môžete uložiť až 16 GB dát, to sú skutočne gigantické možnosti ! Priemerná výdrž batérie tejto elektronickej čítačky na knihy na jedno nabitie je cca 12 hodín čo predstavuje zhruba 3500 strán. Čítačky elektronických či ebook reader na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Rozlíšenie monitora 480x 800 pixelov Veľkosť monitora až 7 palcov Pevný disk 4 GB USB 1 port USB 2.0 Audio pripojenie 1 x Jack audio 3,5 mm Batéria Batéria Li-Ion (3.7 V, 2000 mAh) Prehrávané formáty: ePUB, PDF, TXT, HTML, PDP, FB2, EPUB, BMP, JPG, MP3, WMA, OGG, AAC, AVI, FLV, WAV, WMA Jazyky interného menu: francúzsky, anglický, španielsky, nemecký, holandský, čínsky, grécky, ruský, ukrajinský, estónsky, maďarský, turecký, japonský, kórejský, poľský, slovinský, bulharský Dodané príslušenstvo USB kábel, štartovacia príručka, manuál, skrutkovač, slúchadlá Rozmery 150 x 105 x 10 mm (dĺžka x šírka x hrúbka) Funguje pri teplote od 0° do 40°C Váha 161 g

Pocketbook 614 Basic 2, White EBKPK1531

Popis produktu:
Jednoduchý a pohodlný
PocketBook představuje nového společníka na čtení - na ovládání pohodlný a jednoduchý PocketBook Basic 2
Vše co od čtečky očekáváte
PocketBook Basic 2 je skvělou alternativou pro ty, kteří stále věří, že četní na papíře je jednodušší.
Čtení bez hranic
Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je práce s novým PocketBookem hračkou.
Pohodlí a bezpečí
Šestipalcový displej E-Ink Pearl čtečky PocketBook Basic 2 vás neoslní při čtení na přímém slunci, navíc si můžete číst rušivých odlesků od slunce.
Maximální výkon
Díky silnému procesoru (1 GHz) a velké operační paměti přístroje (256 MB) můžete plynule otáčet stránky knihy bez nejmenšího zpoždění.
Knihovna ve vaší kapse
Baterie čtečky PocketBook Basic 2 vydrží na jedno nabití až měsíc. 4 GB vnitřní paměti s možností rozšíření až na 32 GB pomocí paměťové karty vám umožní mít celou svou knihovnu kdekoli a kdykoli při sobě.

Čtečka PocketBook Basic 2 vám pomůže si uvědomit, jak je čtení elektronických knih na čtečkách jednoduché a příjemné.
Specifikace

Displej 6" E Ink® Pearl, 800 x 600 pixelů, 166 dpi
Stupně šedi 16
Procesor 1 GHz
Úložiště 4 GB
Operační paměť 256 MB
Baterie Li-Ion, 3,7V, 1300 mAh, s výdrží jednoho měsíce na jedno nabití**
Rozhraní USB Micro USB
Čtečka karet Micro SD do velikosti 32 GB
Bezdrátové připojení (volitelné) Wi-Fi 802.11 b/g/n
Operační systém Linux 2.6
Podporované formáty elektronických knih PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM
Podporované obrazové formáty JPEG, BMP, PNG, TIFF
Další vlastnosti Kalkulačka, Slovník, Kalendář, Hodiny, Šachy, Klondike, Fotoalba, Sudoku, Scrible
Slovníky Slovník Webster's 1913
Rozměry 174,4 ? 114,6 ? 8,3 ??
Hmotnost 188 gramů

CRONO e-book reader - elektronická čítačka kníh CREB61

Popis produktu:
Rozměry: 188*119*8 mm
Váha: 210 g
6" E-ink HD Pearl displej
Rozlišení: 1024 x768
Úrovně šedi :16
Procesor: Samsung 2416 533MHz
2.5mm port na sluchátka, 2.0 mini USB port
Podpora T-flash/Micro SD karet do kapacity 32GB
Interní 2GB Nand paměť (1.2GB pro data), Pohybový sensor
Wi-Fi připojení
Operační paměť: 128 MB DDR2 RAM
Podporované formaty souborů:
TXT, PDF, EPUB, HTML, RTF, PB2, CHM, ZIP/RAR, Djvu, mobi, doc, xls, fb2.
Obrázky: JPG, BMP, PNG, GIF.
Audio: WMA, MP3, WAV, OGG
Nastavitel

Crono C06 e-book - elektronická čtečka knih

6" elektronická čtečka knih s kvalitním E-ink HD Pearl displejem s českou lokalizací. Rozlišení obrazovky je 1024 x 768 bodů. Čtečka podporuje širokou škálu textových formátů ( TXT, PDF, EPUB, HTML, RTF, PB2, CHM, ZIP, RAR, MOBI, DOC, XLS, FB2). Poradí si

Yarvik Flow eBook reader 6" 2GB

Yarvik Flow eBook reader 6" 2GB
- E-ink displej
- slot na MicroSD™ karty až 64GB
- 2GB interní paměti
- podpora DRM
- funkce Zoom
- hmotnost 151 g
DISPLAY
Tecnoligie E-ink
Rozlišení: 800 x 600 pixels
Velikost: 6” / 15 cm
Barevná hloubka: 16 odstínů šedé
PROCESOR
Chipset: Boxchip E200
Frekvence: 454 MHz
PAMĚT
2GB interní paměti
slot na MicroSD™ karty až 64GB
PORTY / KONEKTORY
MicroSD™ slot, napájení, Mini-USB
DALŠÍ VLASTNOSTI
Operating buttons: Power ON/OFF, Menu,
Direction

Pocketbook Aqua 640, bílá

Popis
PocketBook Aqua, vodě a prachu odolná čtečka elektronických knih, 6" kapacitní dotykový Pearl E-ink displej, IP57, 4GB, WiFi, 8000 stran, 170g, CZ
Čtečku PocketBook Aqua mohou držet uživatelé mokrýma rukama, používat za jakýchkoli povětrnostních podmínek a číst bez obav třeba ve vaně, wellness centru nebo jiných místech s vysokou vlhkostí vzduchu. A pokud vám vyklouzne z ruky do vany, jednoduše ji vyndáte a čtete dál. Prachotěsnost zase umožnuje číst přímo na pláži bez obav ze zničení přístrojČítačky elektronických kníh sa v dnešnom svete stávajú čím ďalej tým populárnejšie. Predstavujú riešenie pôžitku z kvalitných kníh na jednom mieste a pohodlie čítania doma i na cestách. Na Pesej zone ponúkame na porovnanie niekoľko druhov čítačiek ebookov, ako napríklad obľúbený Amazon Kindle alebo Pocketbook čítačka.