Chovateľstvo

Beaphar Bio Band repelentný obojok pre psov 65 cm

Beaphar antiparazitný obojok Bio Band 65cm Obojok Bio Band pre psov odpudzuje hmyz sajúci krv, redukuje svrbenie a podráždenie kože a zamedzuje nepríjemnému zápachu psov.   Obojok Bio Band obsahuje vysoko účinné esencie nimby a voňavé éterické oleje prírodného pôvodu ako eukalyptový olej, citrónový extrakt, cédrový olej, mätu a routový olej. Je prírodne účinný prostriedok s ochranným účinkom koncentrovaných nimbových substancií. Účinné látky preniknú do srsti a na koži psa, srsť vášho psa bude voňavo

Aquael Circulator 500

S regulátorom výkonu a so systemom okysličovania. Výkon : 500L/H Príkon : 4,4W

TickLess Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám

Skvelá ochrana zvierat pred kliešťami a blchami Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov Je netoxický, nevylučuje chemické látky ani zápach Ekologický a bez vedľajších účinkov Jednoduché pripnutie na obojok Životnosť batérie až 1 rok TICKLESS PET - ideálne riešenie ochrany vašich miláčikov pred kliešťami a blchami. Tento ultrazvukový repelent vo forme prívesku skvele ochráni vášho psa, mačku, alebo akékoľvek iné zviera pred kliešťami aj blchami. Je vyrobený tak, aby sa dal jednoducho pripnúť na obojok a zvieraťu neprekážal. Je ekologický a bez kontraindikácií akéhokoľvek druhu. TICKLESS PET je absolútne netoxický a nevylučuje ani žiadne chemické látky ani zápach. Princíp fungovania je vysielanie ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nebadateľné pre osoby a zvieratá. Rušia a odpudzujú kliešte aj blchy a tak bránia ich napadnutiu zvierat. Sú skvelou prevenciou aj pre zvieratá oslabené ochorením, pre mláďatá psov a mačiek, pre staršie zvieratá a gravidné alebo laktujúce sučky. Elektronický repelent TICKLESS PET má dosah cca. 1,5 m. Napájaný je Li-ion batériou so životnosťou približne 1 rok. Je vyrobený v Taliansku. Použitie: Odstráňte plastovú kartičku, ktorá blokuje pripojenie lítiovej batérie k zariadeniu (batéria je vložená v zariadení a pripravená na okamžité použitie). Štyri bliknutia signalizujú, že repelent je zapnutý. Od momentu, kedy bol spustený, je životnosť batérie približne rok. Ak chcete zistiť, či je TICKLESS PET stále v prevádzke, stlačte šedé tlačidlo. Pokiaľ sa rozsvieti červené svetielko, repelen je stále v prevádzke. Ultrazvukový repelent TICKLESS PET je odolný voči vode (štandard IP13). Po namočení ho vysušte, aby sa predišlo vnútornej korózii prístroja. Materiál: polykarbónová a syntetická antialergická guma Rozmery: 4 x 2,8 x 1,5 cm Hmotnosť: 10 g

Aquael Circulator 1000

S regulátorom výkonu a so systemom okysličovania Výkon : 1000L/H Príkon : 11W

Tetra Easy Balance 250ml

Tetra Easy Balance 250ml - Prípravok redukujúci rast rias a zabraňujúce vzniku fosfátov. - Je vhodný pre všetky sladkovodné akvária. Najjednoduchší spôsob, ako udržať v akváriu rovnováhu. Stabilizuje hodnoty vody (PH a KH) v akváriu, zabraňuje vzniku fosfátov a pri používaní sa zmierni rast rias. Zachováva dôležité vitamíny a minerálne látky. Dávkovanie: 2,5 ml na 10 l vody.

Tetra Aqua Safe 250 ml

Tetra Aqua Safe 250ml - Prípravok na úpravu vody z vodovodu na vodu vhodnú do akvária. - Umožňuje, že aj voda dodaná do akvária z vodovodného potrubia je pre rybičky bezpečná. Pre rybičky škodlivé prísady a ťažké kovy vo vode z vodovodného potrubia sa zneškodnia podobne ako filtrom. Pridajú sa pozitívne pôsobiace, vitalizujúce vitamíny B. Dávkovanie: 5 ml na 10 l vody.

Tetra Rubin Granules 250ml

Oválne, jemné granulky sa rýchlo rozpúštajú. Pre zdravú a pestrú stravu. Obsahuje prírodné farbivá. V praktickom balení a dávkovačom. Kompletné krmivo pre ozdobné ryby. Pomaly klesajúce granule zaručujú plnohodnotnú a pestrú výživu, prírodné farebné aktivátory plne rozvíja prirodzené zafarbenie. Kŕmny návod: kŕmte niekoľkokrát denne len toľko, koľko ryby spotrebujú behom niekoľkých minút. Zloženie: ryby a vedľajšie rybie produkty, rastlinné bielkovinové extrakty, obilie, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, mäkkýše a kôrovce, kvasinky, minerálne látky, riasy, oleje a tuky, L-lyzín, monohydrochlorid, lecitín, kyselina citrónová. Akostné znaky: proteíny 475 g / kg, vlhkosť 6%, popoloviny 105 g ??/ kg, tuky 65 g / kg, vláknina 20 g / kg, vitamín A 29770 mj / kg, vitamín D3 1860 mj ??/ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, L-askorbyl-2-polyfosforečnan 137 mg / kg.

Tetra Aqua Easy Balance 500 ml

Tetra Easy Balance 500ml - Prípravok redukujúci rast rias a zabraňujúce vzniku fosfátov. - Je vhodný pre všetky sladkovodné akvária. Najjednoduchší spôsob, ako udržať v akváriu rovnováhu. Stabilizuje hodnoty vody (PH a KH) v akváriu, zabraňuje vzniku fosfátov a pri používaní sa zmierni rast rias. Zachováva dôležité vitamíny a minerálne látky. Dávkovanie: 2,5 ml na 10 l vody.

Sera vipachips 250ml

sera vipachips 250 ml - Špeciálne krmivo pre všetky ryby, ktoré sa neživí čisto vegetariánsky a hľadajú potravu pri dne. - Toto netradičné špeciálne krmivo je ideálna základná potravou pre všetky riasožravé au dna hľadajúci potravu ryby, ktoré nie sú striktne bylinožravé. Patrí do tzv. Rodiny krmív vipan Sera vipachips bol sformovaný tak, aby si po dlhú dobu vo vode zachoval svoj tvar. Sera vipachips je vhodný pre sumečky Corydoras, mrenka a niektoré L sumečky, ako veľkolepé a vyhľadávané L46 (Zebra Pleco). Sera vipachips je vo vode rýchlo poddajný, pritom si zachováva svoju kompaktnú formu po dlhú dobu, nerozpadá sa a zanecháva si svoju vynikajúcu a pre ryby neodolateľnú chuť. Výsledkom sú nádherné farby, zdravý rast, silný imunitný systém a vitalita. Obsahuje riasu spirulina.

Tetra Aqua Crystal Water 250 ml

čistí akváriovú vodu a rýchlo a účinne od plávajúcich nečistôt. ktoré kalia vodu a zanechávajú ju tak krištáľovo čistú. Ryby a rastliny sa tak môžu dobre cítiť. Crystal Water viaže malé nečistoty vo vode na väčšej časti. ktoré už môžu byť odstránené filtráciou. Prvé viditeľné zmeny môžete spozorovať po 2 – 3 hodinách pôsobenia. po 6 -8 hodinách pôsobenia je voda čista a po 6- 12 hodinách krištáľovo čistá. Dávkovanie: 5ml na 10 l akváriovej vody (2.5 ml na 10 l. pokiaľ je hodnota KH 1 a nižšia). Po každej výmene vody. v prípade potreby. pokiaľ sa vo vode vyskytujú viditeľné nečistoty. Medzi dvoma použitiami by mala byť časová odmlka najmenej 48 hodín.

Tetra Wafer Mix 250ml

Kompletné krmivo pre jazerné ryby a krevety. Zelené tablety sú s vysokým obsahom riasy spiruliny, ktorá je najlepšou potravou pre bylinožravce, žijúce pri dne. Hnedé sú najvhodnejšie pre mäsožravce. Tablety majú presne vyvážené zloženie, takže sa vo vode pozvoľna rozpúšťa. Tieto ryby a krevety si obvykle svoju potravu šetria, takže toto kŕmenie plne zodpovedá ich požiadavkám. Kŕmny návod: kŕmte 1-2 x denne toľko, koľko ryby stačia spotrebovať behom 20 minút. Zloženie: ryby a výrobky z rýb, vajcia a výrobky z vajec, obilniny, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, mäkkýše a kôrovce, riasa Spirulina, sušené kŕmne kvasnice, oleje a tuky, minerálne látky, L-lyzín, lecitín. Akostné znaky: proteíny 45%, vlhkosť 9%, oleje a tuky 6%, hrubé popoloviny 11%, vláknina 2%, vitamín A 28460 mj / kg, vitamín D3 1770 IU / kg, vitamín E (alfatokoferol) 190 mg / kg, L-askorbyl-2-polyfosforečnan (stabilizovaný vitamín C) 130 mg / kg. Výživné prémiové krmivo pre všetky druhy rýb žijúcich pri dne, rakov a kreviet.

JBL AquaBasis plus 2,5l

Aqua Basis plus Hotový substrát do akvária s hnojivom pre zakladanie akvária Obsahuje železo a stopové prvky vo forme ľahko dostupnej rastlinám. Vrstvu AquaBasis je treba prekryt prepraným štrkom. Neobsahuje fosforečnany ani dusičnany.Chovateľstvo . V tejto sekcií nájdete tisíce produktov pre našich miláčikov . Je tu Akvaristika , Pre mačky , Terátistika , Kone a ďalšie zvieratá , Pre psov , Pre hlodavce , fretky a ostatné Pre vtáky. Takže nakupujte pre svojich domácich miláčikov na Pesiazona.