Chovateľstvo

Sera Artemia-mix 18g

Sera Artemia-mix
 
Návod na použitie: Čerstvo vyliahnuté artémie sú ideálnou výživou pre zdravý vývoj mladých okrasných rýb. Tiež výborná výživa pre koraly a nižšie živočíchy v morských akváriách. Obsah sáčku vysypte do nádoby s pol  litrom vodovodnej vody. Násadu nechajte pri izbovej teplote 24 hodín, silne vzduchujte – hotovo.
Optimálna teplota vody 26 – 28°C
Obsah sáčku odpovedá dennej spotrebe.
Násada na 500ml vody.

SERA Shrimps Natural 100ml

Kvalitné plnohodnotné granulkované krmivko pre sladkovodné a morské krevetky a garnáty.

SERA Crabs Natural 100ml

Vysoko kvalitné krmivo pre menšie druhy morských a sladkovodných krabov a sladkovodných rakov a ráčikov. Plnohodnotné krmivo - novinka firmy SERA.

JBL NovoBel 250ml

Univerzálne vločkové krmivo pre všetky druhy akváriových rýb.

JBL NovoStick M 250ml

Kompletné peletové krmivo pre väčšie druhy akvarijných rýb

Tetra Rubin 250ml

Tetra Rubin 250ml - komplexné vločkové krmivo podporujúce vyfarbenie akvarijných rybyčiek.

Sera fishtamin 15ml

Sera fishtamin – vitamínový prípravok pre okrasné ryby. V každom akváriu dochádza k stresovým situáciám. Stres musíme redukovať napr. vhodným osadením rýb, alebo najefektívnejší spôsob je pridávať vitamíny.

Tetra Rubin Granules 250ml

Tetra Rubin Granules - Granulované krmivo pre zvýraznenie farebnosti akvarijných rýb.Pomaly klesajúce granule zaručujú plnohodnotnú a pestrú výživu.

JBL Ferrotabs 30 Tabl.

JBL Ferrotabs je plnohodnotné špičkové hnojivo vo forme rozpustných tabliet

Sera vipachips 250ml

Sera VIPACHIPS obsahuje vyváženú kombináciu výživných látok pre všetky druhy rýb, ktoré sa živia potravou zo dna akvária alebo riasami.Chovateľstvo . V tejto sekcií nájdete tisíce produktov pre našich miláčikov . Je tu Akvaristika , Pre mačky , Terátistika , Kone a ďalšie zvieratá , Pre psov , Pre hlodavce , fretky a ostatné Pre vtáky. Takže nakupujte pre svojich domácich miláčikov na Pesiazona.