Sensillo Nepremokavá podložka 70x140

Vysoko kvalitná nepremokavá podložka do postieľky Sensillo pre vaše bábätko. Podložka má 2 vrstvy a je určená na zabránenie presiaknutiu napríklad matrace či iného podkladu pri prebaľovaní vášho dieťatka. Vonkajšia strana je vyrobená z jemného a mäkkého froté materiálu, ktorý nedráždi pokožku dieťatka. Vnútorná strana je z PVC, ktorý chráni pred presiaknutím. Súčasťou sú gumičky slúžiace na uchytenie na matraci. Podložka neobsahuje ftaláty. Rozmery: 70x140 cm. Zloženie: 26% bavlna, 9% polyester, 65% PVC.

Akuku Nepremokavá podložka froté - bílá 50x70

Vysoko kvalitná nepremokavá froté podložka, určená na zabránenie presiaknutiu vlhkosti k matracu. Vyrobená z jemného a mäkkého materiálu, ktorý nespôsobuje podráždenie ani zapareniny. V balení - 1 ks. Rozmery: 48x70 cm. Zloženie: pogumovaná froté bavlna.

Akuku Nepremokavá podložka froté 50x70

Vysoko kvalitná nepremokavá froté podložka Akuku. Podložka má z jednej strany jemný froté materiál, zo strany druhej voskované plátno. Je vyrobená z jemného a mäkkého materiálu, ktorý nespôsobuje podráždenie ani zapareniny. V balení - 1 ks. Rozmery: 70x50 cm. Zloženie: froté materiál: 82% bavlna, 18% polyester, voskované plátno PVC.Barva: Ružová

Akuku Nepremokavá podložka froté - bežová s ovečkami 60x110

Akuku nepremokavá podložka froté 110x60 bežová s ovečkami Vysoko kvalitná nepremokavá froté podložka Akuku určená na zabránenie presiaknutiu vlhkosti k matracu Podložka má z jednej strany jemný froté materiál, zo strany druhej voskované plátno Je vyrobená z jemného a mäkkého materiálu, ktorý nespôsobuje podráždenie ani zapareniny Rozmery: 110 x 60 cm Zloženie: froté materiál: 82% bavlna, 18% polyester, voskované plátno: PVC Balenie obsahuje 1 kus podložky

Akuku Nepremokavá podložka froté 110x60

Vysoko kvalitná nepremokavá froté podložka Akuku. Podložka má z jednej strany jemný froté materiál, zo strany druhej voskované plátno. Možno ju použiť ako chránič na matrac, hygienickú podložku pod prestieradlo či ako prebaľovaciu podložku. Je vyrobená z jemného a mäkkého materiálu, ktorý nespôsobuje podráždenie ani zapareniny. V balení - 1 ks. Rozmery: 110x60 cm. Zloženie: froté materiál: 82% bavlna, 18% polyester, voskované plátno PVC.

New Baby vankúš z Minky 35x35

Nádherne mäkký vankúš New Baby v tvare medvedíka. Vankúš možno využiť ako dojčiací vankúš, opora pri sedení a vankúš do postieľky. Je vyrobený z dvoch typov tkanín. Prvá je veľmi mäkká a na dotyk príjemná, hebká Minky látka s výstupkami pre stimuláciu senzomotoriky a druhou je 100% bavlna s originálnymi obrázkami a vzormi, ktoré pomáhajú deťom učiť sa nové veci a rozvíjať ich fantáziu. Vankúš je ideálnou pomôckou na dojčenie. Pomáha pohodlne uložiť bábätko pri dojčení a zaistí pohodlie mamičke aj dieťaťu. Ideálne priľne k telu matky, a tak chráni chrbticu proti preťažovaniu, čím je skvelou prevenciou proti bolesti chrbta. Väčšie deti aj dospelí môžu na vankúši odpočívať nielen v posteli, ale aj pri televízii. Vankúš môžete využitý ako oporu pre deti, ktoré sa učia sedieť. Je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu, ktorý nepúšťa farbu a nevyvoláva alergické reakcie. Rozmery: šxv cca 35x35 cm. Zloženie: jedna strana: 100% bavlna, druhá strana: 100% polyester, výplň: antialergické silikónové vlákna.

New Baby Multifunkčný vankúš z Minky bielo-sivý

Nádherne mäkký vankúš New Baby v tvare medvedíka. Vankúš možno využiť ako dojčiací vankúš, opora pri sedení a vankúš do postieľky. Je vyrobený z dvoch typov tkanín. Prvá je veľmi mäkká a na dotyk príjemná, hebká Minky látka s výstupkami pre stimuláciu senzomotoriky a druhou je 100% bavlna s originálnymi obrázkami a vzormi, ktoré pomáhajú deťom učiť sa nové veci a rozvíjať ich fantáziu. Vankúš je ideálnou pomôckou na dojčenie. Pomáha pohodlne uložiť bábätko pri dojčení a zaistí pohodlie mamičke aj dieťaťu. Ideálne priľne k telu matky, a tak chráni chrbticu proti preťažovaniu, čím je skvelou prevenciou proti bolesti chrbta. Väčšie deti aj dospelí môžu na vankúši odpočívať nielen v posteli, ale aj pri televízii. Vankúš môžete využitý ako oporu pre deti, ktoré sa učia sedieť. Je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu, ktorý nepúšťa farbu a nevyvoláva alergické reakcie. Rozmery: šxv cca 55x40 cm. Zloženie: jedna strana: 100% bavlna, druhá strana: 100% polyester, výplň: antialergické silikónové vlákna.

Akuku Nepremokavá podložka froté - s ružovými sovami 50x70

Vysoko kvalitná nepremokavá froté podložka, určená na zabránenie presiaknutiu vlhkosti k matracu. Vyrobená z jemného a mäkkého materiálu, ktorý nespôsobuje podráždenie ani zapareniny. V balení - 1 ks. Rozmery: 48x70 cm. Zloženie: pogumovaná froté bavlna.

Akuku Nepremokavá podložka 50x70

Vysoko kvalitná nepremokavá podložka, ktorá zabraňuje premočeniu matraca. Podložka je vyrobená z vodotesnej zdravotníckej textílie. Neobsahuje ftaláty. Vrchná vrstva je vyrobená z jemného a mäkkého materiálu, ktorý nedráždi pokožku a nespôsobuje zapareniny. V balení - 1 ks. Rozmery: 50x70 cm. Zloženie: mäkčené PVC, bavlnený polyesterový úplet.

Akuku Nepremokavá podložka 70x100

Vysoko kvalitná nepremokavá podložka, ktorá zabraňuje premočeniu matraca. Podložka je vyrobená z vodotesnej zdravotníckej textílie. Neobsahuje ftaláty. Vrchná vrstva je vyrobená z jemného a mäkkého materiálu, ktorý nedráždi pokožku a nespôsobuje zapareniny. V balení - 1 ks. Rozmery: 70x100 cm. Zloženie: mäkčené PVC, bavlnený polyesterový úplet.

Plážová osuška Jerry Fabrics pončo Fairies 60x120

Plážové dievčenské pončo k vode v univerzálnej veľkosti s motívom obľúbenej Fairies. Rozmer: 60 x 120 cm Materiál: 100 % bavlna

Akuku Nepremokavá podložka 100x140

Vysoko kvalitná nepremokavá podložka, ktorá zabraňuje premočeniu matraca. Podložka je vyrobená z vodotesnej zdravotníckej textílie. Neobsahuje ftaláty. Vrchná vrstva je vyrobená z jemného a mäkkého materiálu, ktorý nedráždi pokožku a nespôsobuje zapareniny. V balení - 1 ks. Rozmery: 100x140 cm. Zloženie: mäkčené PVC, bavlnený polyesterový úplet.Príjemný domov potrebuje krásne a hravé farby. To sa dá ľahko docieliť kúpou správneho bytového textilu. Napríklad, koberce sú typický doplnok, ktorý musíme často luxovať a čistiť, no jeho prítomnosť dokáže zútulniť nejednu izbu. Podobne aj obrusy, prestieranie či poťahové látky, síce často končia v práčke ako prvé, no ich estetická funkcia je na nezaplatenie. Kto nemá rád chladné žalúzie môže vyskúšať závesy alebo záclony. Samostatnou kapitolou pri textíliách je posteľná bielizeň. Voňavé a načochrané vankúše a paplóny zabezpečujú náš sladký spánok. Komu by to bolo stále málo, môže na seba hodiť aj prikrývky či deky na zahriatie. Aj uteráky či osušky môžu byť príjemné na dotyk a zároveň skvele vyzerať. Preto nepodceňujte ani kúpeľňové textílie. A zabudnúť určite netreba ani na detské textílie. Naše ratolesti si predsa len viac potrpia na farebnosť a rozprávkové motívy, tak im ich určite doprajte.