Apartmán Iva sa nachádza v apartmánovom dome v tichom centre Tatranskej Lomnice. Ponúka ubytovanie pre 6 osôb. Vďaka svojej rozlohe (83m2) je tento luxusný  mezonetový apartmán zárukou komfortu a príjemne strávených dní pod strmými tatranskými  končiarmi.

 Na dolnom podlaží je vstupná chodba, obývačka s kuchyňou, izba so štyrmi posteľami a s balkónom, kúpeľňa s WC. Na hornom podlaží je izba s manželskou posteľou. Kuchyňa je plne vybavená (riad, chladnička, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, digestor). V obývačke je LCD televízor so satelitným príjmom a rádio. Zo všetkých izieb je krásny výhľad na končiare Vysokých Tatier. V apartmáne je k dispozícii vysokorýchlostný WIFI internet.

     

Neďaleko apartmánového domu je obchod s potravinami, reštaurácie, kaviarne a stanica Tatranskej elektrickej železnice.

V blízkosti apartmánového domu je veľa možností na aktívny oddych – detské ihriská, bežecké trate, tenisové kurty, cyklotrasy, bazény, horská dráha...

V zimnom období sú blízke svahy zárukou kvalitnej lyžovačky.

 Tatranská Lomnica je tiež skvelým východiskovým bodom pre prechádzky do tatranských dolín a pre menej či viac náročné vysokohorské túry.

Asi 6 km od apartmánu sa nachádza známe 27-jamkové golfové ihrisko Black Stork vo Veľkej Lomnici.

Ubytujte sa v apatmáne Iva, cíťte sa príjemne a užite si pobyt vo Vysokých Tatrách. Tešíme sa na Vás!

     

Rezervovať apartmán si môžete tu: http://www.ubytovanienaslovensku.eu/apartman-iva-tatranska-lomnica#calendar

 

Kontakt:

Ivica Nemčeková

+421908719925

nemcekova.iva11@gmail.com