Samozrejme, že lásku treba vyjadrovať nielen počas jedného dňa v roku, ale priznajme si, ktorú ženu neoslní Vaša mimoriadna snaha v deň venovaný na oslavu vášnivej a pravej lásky? Nie je nič krajšie, ako úsmev na tvári človeka, s ktorým zdieľame dobré i zlé chvíľky spoločného života, dnešný príspevok je preto venovaný často prediskutovávanej téme – obdarovaniu priateliek, manželiek, milovaným ženám na Valentína.

Pripravili sme pre Vás zoznam obľúbených darov, ktorých úspešnosť na trhu hovorí sama za seba. Vyberte si spomedzi ponúkaných parfémov, šperkov, kníh a iného, a potešte „tým pravým orechovým“!

Mnohí sa boja siahnuť po parféme, pretože predsa žena vie sama najlepšie, aká vôňa jej lahodí. No pokiaľ sa rozhodnete pre obľúbený a najmä kvalitný druh vône, uspejete. Ako iste viete, vysoká cena nemusí byť zárukou kvalitného výberu, a preto Vám prinášame tri príklady vôní, ktoré sú dlho favoritmi mnohých predstaviteliek nežného pohlavia.

Salvatore Ferragamo Incanto Shine  50 ml - kvetinovo-ovocná vôňa


Ralph Lauren ralph edt - 30ml, toaletná voda - svieža, kvetinové vôňa


Gucci Premiere 75 ml- kvetinovo-drevitá vôňa


Inteligentná žena, ktorá miluje literatúru – je Vám to povedomé? Ak viete, že najlepší relax jej zaručí kniha, inšpirujte sa nasledujúcimi titulmi od najlepších autorov súčasnosti. Nebojte sa siahnuť po kontroverznejších tituloch, ženy majú rady niečo nové. Naše tri tipy, ktorými určite nesklamete:
Denník Anny Frankovej – najčítannejší denník 13ročnej Židovky Anny Frankovej
E.L. James – 50 odtieňov temnoty
A. Golden - Gejša

Šperky – zlákajú každú ženu svojou krásou, luxusom, pôvabom. Najobľúbenejší kúsok pre väčšinu dievčat i žien, ktoré rady vyzerajú výborne v každej situácii. Sortiment je neuveriteľne rozmanitý, a preto je dôležité vyberať šperky nielen podľa vkusu, ale i osobnosti jednotlivého človeka. Nasledujúce ukážky vyrazia dych Vám i Vašej vyvolenej.

Preciosa Náhrdelníky


Modesi Prsten


Oliver Weber Náušnice


Najlepšia priateľka ženy? Jednoznačne kabelka! Kvalitná, moderná, hlavne perfektne využiteľná. Nie nadarmo je status kabelky u žien tak vysoko, veď s ňou trávia veľkú časť života, či na nákupoch, na párty alebo na prechádzke s partnerom. Tento doplnok je skrátka nenahraditeľný, a preto sa vyžaduje veľká obozretnosť pri výbere tej správnej spoločníčky na každú príležitosť.

Elegantná čierna kabelka


Červená listová kabelka


Zaujímavá béžovo hnedá kabelka


Nech už vyberiete čokoľvek, najdôležitejšie je, že budete na Valentína so svojou milovanou polovičkou a to nenahradíte žiadnym darčekom :)