Recenzia: Zabudni na zvlnené vlasy po prvej kvapke dažďa. S týmito žehličkami sa ti to nikdy nestane

Žehlíš 30 minút, vyjdeš von a si tam, kde si bola pred 30 minútami. Ak aj teba vytáčajú žehličky na vlasy, ktoré robia všetko iné, len nie žehlia, prečítaj si nasledujúcu recenziu. Otestovali sme pre teba tie, ktoré boli svojimi používateľkami najlepšie hodnotené.
Preferum | 18.07.2018 | Recenzia, Preferum, žehličky, žehličky na vlasy
Čítať viac

Ľudove nakupovanie – Myslime na tých najmenších

Je to tu! Stal si sa otcom (alebo mamičkou, máme ale tušenie, kto nás číta viac)! Pôrodné baby hovoria, že byť rodičom je tým najkrajším poslaním v živote. Vláda Slovenskej republiky zas robí všetko pre to, aby bolo toto poslanie jedným z najťažších. Ľudo ti k tomu k tomu povie len toľko, že si môžeš prichystať poriadny balík peňazí! Plienky, detská výživa, prebaľovací pultík, hrkálky, Ibalgin (keď sa začnú drať na povrch prvé zúbky), dupačky... Zoznam je zdanlivo nekonečný. My ti dnes poradíme, na čo sa zamerať pri výbere detského kočíka.
Preferum | 16.07.2018 | Ľudove nakupovanie, Preferum, kočíky, kočiare, materská dovolenka, mamičky
Čítať viac

#Recenzia: Pozri si výber najpraktickejších prenosných chladničiek na toto leto

Prednedávnom ti náš Ľudo radil, na čo by si sa mal zamerať pri výbere veľkej chladničky do tvojej kuchyne. Keďže sme si všimli, že cestovanie na dovolenky v autách je čoraz populárnejšie, nazreli sme aj na menšie, prenosné chladničky. Počas cesty do Chorvátska alebo kampingu v Slovenskom raji zostane tvoje obľúbené pivko dokonale vychladené a pokojne si aj po dlhšom čase pochutnáš na tej vynikajúcej jahodovej zmrzlinke.
Preferum | 14.07.2018 | Recenzia, chladnička, prenosná chladnička, auto, Preferum
Čítať viac

Ľudove nakupovanie - Keď si (ne)vystačíš sám

Skôr či neskôr sa to stane každému z nás. Začína to nežným pohľadom a letmými dotykmi za sprievodu clivých jadranských melódií, pokračuje to vášnivými bozkami a oblečením pohodeným vedľa postele a skončí to smutným vytriezvením, z ktorého ťa však bolí hlava viac, než z fľaše rakije, ktorú ste v zápale letného dobrodružstva vypili. Rýchlemu vzplanutiu sekunduje strmý pád až na dno. Navyše na tom dne stúpiš na morského ježka. Zároveň ti ale hormóny pracujú na plné obrátky a ty máš na to stále chuť! Len sa neboj, dnes ti Ľudo predvedie najnovšie trendy v oblasti... Nie, nebude to točená zmrzlina, nafukovačky (aj keď vlastne) ani opaľovacie krémy, ale sexuálne pomôcky.
Preferum | 09.07.2018 | Preferum, erotické pomôcky, putá, vibrátor
Čítať viac

Tip: 7 otázok, ktoré si musíš položiť pred nocou v prírode

Či už ideš do púšte, alebo sa chystáš stráviť noc v Alpách, nesmieš zabudnúť na dokonalú prípravu svojej tašky. Výlety do prírody sú stále populárnejšie, umožňujú ti spoznávať krajinu osobnejším spôsobom. Spoznáš to najkrajšie, najčistejšie a najprirodzenejšie, čo nám naša Zem ponúka. Aj to krásne sa však občas vie zmeniť na peklo, ak podceníš prípravu a zabudneš na najdôležitejšie veci, bez ktorých sa skrátka nezaobídeš. Prečítaj si pár rád, vďaka ktorým sa budeš môcť takýmto nebezpečným situáciám vopred vyhnúť.
Preferum | 07.07.2018 | les, tip, Preferum, taška, turistika
Čítať viac