Ľudove nakupovanie - (A)klimatizácia pre každého

Ahoj, to som zase ja, Tvoj najvernejší Ľudo. Tento list Ti píšem s očakávaním ukrutných bolestí. Ortuť teplomera ukazuje 35 stupňov v tieni a mne sa podarilo zaspať na koženom gauči. Bez trička. Určite si vieš predstaviť to vstávanie. Ale neboj nič, vypočul som tvoje spotené prosby a dnes Ti poradím s výberom klimatizácie, aby boli stále častejšie tropické dni o čosi príjemnejšie.
Preferum | 14.08.2018 | Preferum, Ľudove nakupovanie, ventilátory, klimatizácia
Čítať viac

Recenzia: Nechceš sa zobúdzať prepotený? Tento ventilátor je pre teba pripravený

Dôležité je nájsť si ten svoj. Jedným vyhovujú lacnejšie, iným štýlovejšie. Nízka cena a vkusný dizajn zohrávajú dôležitú rolu viacerých produktov. Existujú však aj také, ktoré spĺňajú obe kritériá. Dnes sa s tebou pozrieme na výber troch vysoko-funkčných ventilátorov, s ktorými budú tvoje noci dlhšie, pokojnejšie a bez zbytočného prebúdzania. A čo je ešte lepšie – konečne sa nebudeš budiť prepotený. Pre každého je pripravený jeden. Ktorý si vyberieš ty?
Preferum | 12.08.2018 | Preferum, recenzia, ventilátory
Čítať viac

Recenzia: Túžiš po nezabudnuteľnej chuti na jazyku? Skús si vyrobiť domácu zmrzlinu

Na tejto planéte hádam ani neexistuje stvorenie, ktoré by nemilovalo najdokonalejší vynález ľudstva – zmrzlinu. Predpokladáme, že ak si tu už zablúdil, patríš k jej milovníkom rovnako, ako my všetci. Malinová, jahodová, čokoládová, oriešková, brusnicová, či milión ďalších od výmyslu sveta. Škála výberu je naozaj široká, no my, výmyselníci, stále radi experimentujeme. V dobe, keď sú čoraz populárnejšie home-made bio produkty, rozhodne oceníš chutnú, lahodnú a tebou pripravenú zmrzlinku z domáceho výrobníka. Pripravili sme si pre teba krátky výber tých najpraktickejších.
Preferum | 09.08.2018 |
Čítať viac

Ľudove nakupovanie – Sadni na fotelku a čum na telku

Šokantné! Americkí vedci zistili, že ľudia uveria všetkému, čo americkí vedci zistili. Ľudo zase zistil, že priemerný Slovák strávi sedením pred takou tou divotvornou, magickou škatuľou viac než 20 hodín týždenne. Áno, tentokrát to bude o televízoroch – dobrých pomocníkoch (vďaka možnosti pripojenia na internet), priemerných zabávačoch (vďaka ponuke slovenských televízií) a občas aj zlých pánoch. Pohodlne sa usaď, do jednej ruky si zober zlacnené pivko, do druhej kúsok tlačenky a nechaj sa uniesť vírom tipov a noviniek, ktoré si pre teba Ľudo-TV maniak pripravil.
Preferum | 06.08.2018 | Ľudove nakupovanie, Preferum, televízory
Čítať viac

Recenzia: Zabezpečia pokojný a ničím nerušený spánok. Predstavujeme ti odpudzovače komárov

Poznáš to? Snažíš sa zaspať a v jednej chvíli ti niečo začne okolo hlavy bzučať. Ten zvuk je stále hlasnejší a intenzívnejší. Si nervózny, unavený, celé telo ťa svrbí, škrabeš sa, biješ sa. Pokúšaš sa zabiť ten hnusný hmyz, ktorý ti chce ostošesť vysať krv. Tešíš sa z úspechu, že si ho rozčapil a krv máš úplne všade. Vonku je stále extrémne horúco a ty jednoducho pri otvorenom okne musíš spať. O pár sekúnd do izby vletí ďalší a ďalší komár, ktorý ti znepríjemní spánok. Máš sa zblázniť? Nie, prinášame ti riešenie. Prečítaj si recenziu na bezkonkurenčné odpudzovače komárov.
Preferum | 05.08.2018 | komár, odpudzovač komárov, recenzia, Preferum
Čítať viac