Toto sa deje s tvojím telom, keď piješ vodu s citrónom každý deň

Je dôležité, aby sme každý deň začínali tým najlepším spôsobom. Nášmu telu by sme mali poskytnúť všetko potrebné na to, aby sme do dňa mohli vykročiť tou správnou nohou. Spôsob, akým začneš ráno, určuje, ako bude vyzerať zvyšok tvojho dňa. Zaručená metóda, ako naštartovať deň, je začať piť vodu s citrónom. Iba pitím obyčajnej citronády každý deň, sa tvoje zdravie enormne zlepší. Voda vo všeobecnosti očisťuje telo od škodlivých toxínov. Citrón pridáva antioxidanty, ktoré slúžia na stimuláciu imunitného systému. Prinášame ti zoznam niekoľkých vecí, s ktorými ti voda s citrónom zaručene pomôže.
Preferum | 05.10.2018 |
Čítať viac

Recenzia: S ľudským životom sa nehazarduje. Mrkni sa na výber obľúbených autosedačiek

Občas ide skutočne o jedinú sekundu nepozornosti. Si presvedčený, že si vynikajúci vodič a tebe sa nemôže nič stať. Cesty sú však zradné a aj keď 100 z nás bude pozorných, stačí jeden, ktorého na moment ovládne mikrospánok a všetko môže byť zrazu inak. Nikto z nás netúži po podobnej skúsenosti, ale ani jeden z nás nemôže garantovať, že sa s podobnou situáciou nikdy nestretne. Na také veci je však nutné myslieť vopred. Pri autonehodách často rozhodujú detaily, akými sú aj podceňované autosedačky. Bezpečnosť detí by mala byť prioritou každého z nás, preto sa dnes pozrieme na autosedačky pre najmenších i trochu väčších.
Preferum | 29.09.2018 | autosedačka, bezpečnosť, Preferum, recenzia
Čítať viac

Venuj týmto trikom 20 minút denne a naučíš sa cudzí jazyk už za pár týždňov

Hodiny v jazykovke, nekonečné a nudné lekcie v škole a ty máš stále pocit, že by si si nevedel vypýtať ani čistú vodu v reštaurácii. Odborníčky na cudzie jazyky skúmali metódy, ktoré prinášajú najlepšie výsledky už po veľmi krátkej dobe. Stačí 20 minút denne a tvoje jazykové schopnosti môžu byť už po niekoľkých týždňoch na úplne inej úrovni.
Preferum | 28.09.2018 |
Čítať viac

Ľudove nakupovanie - Strešné boxy na šminky aj crocsy

Prišla jeseň! Magické obdobie sfarbeného lístia, predražených jarmočných klobás a záplavy nových, hlúpych televíznych seriálov. Tento čas je priam ideálny na predĺžený víkend kdesi na horách (alebo na dorábanie nadčasov od pomstychtivého šéfa, ale buďme optimisti), ani Ľudo dvakrát neváhal. Ako sa mu však utešene rozrastala rodinka, tak pribúdali mraky novej batožiny. Určite to poznáš sám. Kam to ale všetko naložiť, keď tvojho tátoša predstavuje zdedená fiatka po starej mame? Riešením je strešný box!
Preferum | 24.09.2018 | strešné boxy, Preferum, Ľudove nakupovanie
Čítať viac

Ako vplývajú emócie na jednotlivé orgány v našom tele?

Emócie vyjadrujú spôsob, akým naše telo odpovedá na pocity. Medzinárodná asociácia terapie Shen opisuje emócie ako metafyzickú paralelu, ktorá odpovedá na biologické a psychologické procesy. Tradičná čínska medicína hovorí o tom, že každá ľudská duša pociťuje 7 typov emócií. Medzi ne patrí radosť, hnev, úzkosť, žiaľ, sebaľútosť, strach a zľaknutie. Ako ovplyvňujú ľudské orgány a čo všetko zistila čínska medicína za viac ako 5000 rokov výskumu? Ponor sa do dnešného čítania.
Preferum | 22.09.2018 | Pocity, emócie, Preferum
Čítať viac