#Recenzia: Vyčaruj si ranné potešenie v kávovare do 100 eur

Zobudiť sa a nevypiť chutnú šálku kávy je rovnako hrozné, ako vyjsť z domu bez dáždnika do upršaného počasia. Každý kávičkár cíti prázdno v duši, ak si nestihne dopriať rannú, kvalitnú porciu svojho šťastia. Predpokladáme, že keď si tu zablúdil, zrejme ťa už nebaví piť dookola tie instantné prášky. To ani nás. Preto sme si pre teba pripravili tipy na najkvalitnejšie kávovary, s ktorými sa budeš každodenne budiť do sna.
Preferum | 21.06.2018 | káva, kávovar, Preferum
Čítať viac

Ľudove nakupovanie – Štyri dôvody, prečo si NEkúpiť iPhone

Drahý čitateľ, obraciam sa na Teba so zármutkom v duši. Možno si si ma v útrobách slovenského internetu ani len nevšimol, keďže ležím kdesi medzi predpoveďou počasia a reklamou na bambusové ponožky, no možno som Ti prirástol k srdcu... Pravda je taká, že keď budeš čítať tieto riadky, budem už na druhom svete. Ukradli mi totiž môj čerstvo kúpený iPhone a ako je všeobecne známe, bez mobilu sa dnes prežiť nedá. Všetko zlé je ale na niečo dobré, ozval sa záujemca o druhú obličku! Tentokrát sa ale iPhonu vyhnem a kúpim si mobil v podobnej cenovej hladine od iného výrobcu. Než naposledy vydýchnem, poradím Ti, prečo by si si iPhone nemal kupovať Ty.
Preferum | 19.06.2018 | iPhone, mobil, Ľudo, android, Preferum, smartfón
Čítať viac

Návod: Precestuj celý svet bez jediného centu na ubytovanie

Letenky, strava, ubytko. Kto vie, čo ešte. Plánuješ precestovať celý svet, no ten 13. plat nie a nie prísť. Nečakaj! Nepotrebuješ ho. Ubytko si rovno vyčiarkni zo zoznamu a utekaj sa baliť. Ak nechceš prespávať v stane, pripravili sme si pre teba návod na to, ako precestovať celý svet bez minutia jediného eura na ubytovanie.
Preferum | 17.06.2018 | Preferum, ubytko, ubytovanie, zdarma, cestovanie
Čítať viac

#Recenzia: Roztoč to na stanovačke s namakanými Bluetooth reproduktormi do 50 eur

Sezóna je už za dverami a ty si sa na ňu ešte stále nepripravil? Zrejme máš toho teraz dosť, tak práve preto prichádzame my. Chceme ti pomôcť, a tak ti prinášame pár horúcich tipov na najkvalitnejšie prenosné reproduktory, za ktoré neminieš ani 50 eur.
Preferum | 13.06.2018 | reproduktory, bluetooth, bluetooh reproduktor, speaker, bluetooth speaker
Čítať viac

Ľudove nakupovanie – Šesť dôvodov, prečo si kúpiť iPhone

Je to tu! Aj pre nášho Ľuda nastal ten vysnívaný moment, ktorý aj napriek súčasnej ekonomickej situácii (konjunktúra či kríza, oboje začína na K, kto sa má v tom vyznať?) zažije väčšina Slovákov. Nie, nemáme na mysli stoeurový dôchodok v osemdesiatke, spríjemnený roznášaním letákov a behaním po čoraz drahších doktoroch, ani dostavanú diaľnicu z Bratislavy do Košíc, ale ten nádherný pocit, keď vám príde na účet prvá výplata… Pokiaľ ste to už zažili, možno si pamätáte, ako ste ju celú minuli na prvú predraženú hlúposť, ktorá vám prišla na rozum, len tak, pre radosť. Zrejme to bola vec, ktorou ste sa chceli okato pochváliť svojim známym a predviesť, že na to máte. Ľudo ale premýšľa úplne inak, a preto sa rozhodol pre nový iPhone od Applu. V našom príbehu sa dočítate, prečo by ste si mali tohto šikovného pomocníka zaobstarať aj vy.
Preferum | 04.06.2018 | iPhone, mobil, Ľudo, smartfón, Apple
Čítať viac