Bazénová chémia

Zazimovač 1 l

Prípravok na úpravu vody po ukončení sezóny. Zamedzuje rastu rias a vzniku minerálnych zákalov a usadenín počas zimnej prestávky. Vďaka svojim vlastnostiam značne uľahčí jarné čistenie bazéna. ...

MARIMEX AQUAMAR TRIPLEX 1.6kg

Viacúčelové pomaly veľké tablety pre priebežné udržiavanie priebežné hladiny chlóru po použití granulátu AQuaMar Quick Chlór. Jedná sa o protiporastový algicidné a vločkovacie prostriedok účinný proti riasam, plesniam, baktériám a vírusom. Po ponorení tablety do vody dochádza k postupnému uvoľňovaniu chlóru.Dávkovanie:- Pred prvým použitím upravte hodnotu pH na 6,8 až 7,2- Potom urobte preventívne ošetrenie rychlorozpustným chlórovým prípravkom AQuaMar Quick- Ďalej vykonajte ošetrenie stabilizátorom chlóru AQuaMar Chlor Stabil podľa teploty vody- Potom pridávajte každých 5 - 8 dní 1 až 2 tablety na 20 m3 vody do teploty 25 ° C 1 tabletu a nad 25 ° C 2 tabletyNEBEZPEČENSTVOMôže zosilniť požiar; oxidant. Škodlivý po požití. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Zazimovač 3 l

Prípravok na úpravu vody po ukončení sezóny. Zamedzuje rastu rias a vzniku minerálnych zákalov a usadenín počas zimnej prestávky. Vďaka svojim vlastnostiam značne uľahčí jarné čistenie bazéna. Ilustra ...

Laguna chlórové tablety 1kg

Prípravok slúži k dezinfekcii a celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe rias a bakterií.

Laguna pH mínus 4,5kg

Prípravok na úpravu - zníženie - hodnôt pH bazénovej vody.  Laguna pH mínus - použítí  Pre najväčšie pôsobenie chlóru bez vedľajších vplyvov je nutné upraviť hodnotu pH bazénovej vody na 6,8 - 7,6. Pri hodnotách nad 7,6 sa vo vode môžu vyskytovať zákaly, ktoré môžu spôsobiť upchanie filtra, zníženie účinnosti dezinfekčných prípravkov, zápach po chlóre, podráždenie očí a pokožky. V prípade zníženia pH pod 7,6 sa používa prípravok Laguna - pH - mínus.  Dávkovanie  Prípravok sa rozpustí vo vode a prilejeme do bazéna pri zapnutom filtračnom zariadení a zníži hodnotu pH. Kontrola pH sa musí vykonávať minimálne 1x týždenne pomocou testovacej súpravy. Pre zníženie hodnoty pH o 0,2 sa dávkuje 15 g/m3 vody (1 rovná polievková lyžica).  Balenie:  Produkt je ponúkaný v objeme 1.5 kg, 4.5 kg a 12 kg.

Laguna Triplex tablety 1,6kg

Prípravok chlórové bazénovej chémie (200g tableta) Laguna Triplex je určený k pravidelnej dezinfekcii bazénovej vody s viacúčelovým použitím - zaistí dezinfekciu, zabráni vzniku rias a odstráni nečistoty pomocou flokulácie.  Laguna Triplex - použítí  Prípravok s trojitým účinkom zaisťuje dezinfekciu bazénovej vody pomocou pomaly sa uvoľňujúceho chlóru, prevenciu proti tvorbe rias a napomáha odstráneniu mikroskopických nečistôt pomocou flokulácie. Použitím tejto 200g tablety možno ošetriť vodu v bazéne o veľkosti 30 m3 na 5 - 7 dní pri bežných podmienkach.  Laguna Triplex - dávkovanie  Tableta sa dávkuje do skimmeru, nesmie prísť do priameho styku s obkladmi, stenou a dnom bazéna, aby nedošlo k ich odfarbenie. Pri pravidelnom prevádzke 1 tableta na 30m3 vody každých 5 - 7 dní.  Laguna Triplex - balenie  Produkt je ponúkaný v objeme 1 kg, 1,6 kg 2.4 kg, 5 kg a 10 kg. Pre malé bazény je k dispozícii Laguna Mini Triplex 0,5 kg, kde sú malé 20g tablety pre ošetrenie 3 m3 bazénovej vody.

BESTWAY Kapkový tester pH / chlor

Kvapkový tester bazénovej vody, ktorý meria pH a chlór. Spoľahlivé a jednoduché meranie.

Laguna mini Triplex tablety 0,5kg

Popis výrobku Laguna MINI TRIPLEX TABLETY 500 g

Prípravok Laguna MINI Triplex tablety ( 20g tableta ) 0,5 kg je určený na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody s viacúčelovým použitím - zaistí dezinfekciu , zabráni vzniku rias a odstráni

Plávajúci dávkovač malý 13 cm

Plávajúci dávkovač pre bazénovú chémiu, ktorý je určený pre 1 - 3 tablety po 20g. Plavák nám zabezpečuje v bazéne priebežné dávkovanie dezinfekčných a multifunkčných tabliet bazénovej chémie. Rýchlosť rozpúšťania tablety možno regulovať pomocou posuvného plastového krúžku, ktorým sa uzatvárajú alebo otvárajú mriežky pre možný prietok vody k tablete.

STEINBACH pH Plus granulát 1kg

Prípravok slúži na zvýšenie pH v bazénovej vode z kyslej na ideálnu hodnotu 7,0-7,4 .100g prípravku vystačí na zvýšenie  hodnoty pH  10m3 vody o cca 0,2. Tvrdá voda vyžaduje väčšiu dávku, mäkšia voda menšiu. Pridávajte po dávkach priamo do vody a nechajte dobre rozptýliť. Potom skontrolujte pH.

Vďaka pevnému zloženiu má dlhodobú účinnosť. Neobsahuje chloridy. Voda na kúpanie má mať hodnotu pH v rozmedzí 7,2 - 7,6. Hodnota pH sa kontroluje minimálne 2 x týždenne. Pri hodnotách pH pod 7,2 môže dochádzať k zvýšenej korózii kovov a betónu, blednutiu farieb materiálov z ktorých je bazén vyrobený a tiež k podráždeniu očí a pokožky. Vypočítané množstvo prípravku sa dôkladne rozpustí vo vode a rovnomerne vylejete na vodnú hladinu pri zapnutom filtračnom zariadení. Po niekoľkých hodinách skontrolujte hodnotu pH.

Používajte dezinfekčné prípravky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale.

AQuaMar - Chlór mínus 1 l

Znižuje vysokú koncentráciu voľného chlóru, po použití šokových prípravkov umožňuje v krátkej dobe opätovné kúpanie. Dávkovanie: 100-200 ml prípravku na 10m3. ...

AQuaMar pH + 0,9 kg

Prípravok slúži k zvýšeniu hodnoty pH vo vode. Ideálna hodnota pH je 6,8 až 7,2. ...Túžite mať krištáľovo čistú vodu v bazéne?