Výstražný trojuholník

Spĺňa požiadavky pre použitie na pozemných komunikáciach (EURO trojuholník.) Neodmyslitelná súčasť povinnej výbavy každého vozidla. Spĺňa európsky štandart ECE R27. Homologizácia E4.

Náhradný spínač TRACK SW

Náhradný spínač pre ovládanie elektrických okien TRACK KIT. Zelené podsvietenie.

Komfortný modul M 03

Komfortný modul zatvárania elektricky ovládaných okien vozidla – umožňuje zatvorenie elektricky ovládaných okien po aktivácií autoalarmu predĺženým zamykacím impulzom. Vhodné len pre vozidlá značiek ŠKODA, Volkswagen, AUDI, SEAT

Univerzálna sada spínačov SW UNI 2

Univerzálna sada spínačov pre ovládanie predných elektrických okien TRACK KIT, sada obsahuje spínače, housing a kabeláž

Univerzálna sada spínačov SW UNI 4

Univerzálna sada spínačov pre ovládanie predných a zadných elektrických okien TRACK KIT, sada obsahuje spínače, housing a kabeláž

V HB1-4300

Xenónová výbojka HB1 určená pre prestavbové sady xenónových reflektorov s farebným stupňom 4300K (biele svetlo) a záručnou dobou 12 mesiacov.

V 9004/9007 bi-6000

Bi-xenónová výbojka HB1/HB5 určená pre prestavbové sady bi-xenónových reflektorov s farebným stupňom 6000K (bledomodré svetlo) a záručnou dobou 12 mesiacov.

V 9004/9007 bi-4300

Bi-xenónová výbojka HB1/HB5 určená pre prestavbové sady bi-xenónových reflektorov s farebným stupňom 4300K (biele svetlo) a záručnou dobou 12 mesiacov.

4CARS ZÁSUVKA NA PRÍVESNÝ VOZÍK PLASTOVÁ 7 PIN

ZÁSUVKA na prívesný vozík z pevného plastu, so 7 PINovým pripojením 12V napätie Zodpovedá DIN ISO 1724.

4CARS ZÁSTRČKA NA PRÍVESNÝ VOZÍK PLASTOVÁ 7 PIN

ZÁSTRČKA na prívesný vozík z pevného plastu so 7 PINovým pripojením 12Vnapätie Zodpovedá DIN ISO 1724.

4CARS ZÁSTRČKA NA PRÍVESNÝ VOZÍK HLINÍKOVÁ 7 PIN

ZÁSTRČKA na prívesný vozík z kovu so 7 PINovým pripojením a 12V napätím. Zodpovedá DIN ISO 1724.

4CARS ELASTICKÉ ŤAŽNÉ LANO 2.1T, 1.5M

ELASTICKÉ ŤAŽNÉ LANO pre vozidlá do celkovej hmotnosti 2100 kg. Nepoužívať na vyprosťovanie vozidiel. Odťahované vozidlo musí mať funkčné brzdy a riadenie. Lano musí byť počas odťahu našponované a nesmie byť odierané o ostré hrany vozidla.Starostlivosť o automobil nie je lacná záležitosť. V pravidelných intervaloch potrebuje servisné prehliadky, no oveľa častejšie vyžaduje doplnenie pohonných látok. A keď príde na opravy, tak nejedna motoristická peňaženka zoštíhlie ešte viac. To však platí len v prípade, že neviete kde hľadať náležité náhradné diely pre svoje auto. Motoristi musia často vymieňať tlmiče, pretože slovenské cesty im dávajú zabrať. Na opotrebovanie trpia aj brzdy a najmä pri kúpe starších vozidiel musíte častokrát vymieňať aj rozvody či tesnenie. Ak vaše auto vydáva hlučnejšiu zvukovú kulisu ako zvyčajne, problémom bude pravdepodobne výfuk. Automobily si vyžadujú pravidelnú údržbu, preto ju určite nepodceňujte. Mohlo by vás to stáť kopu nervov aj peňazí.