Autoalarmy

Diaľkové ovládanie BENE 302

RC 302 je univerzální modul dálkového ovládání centrálního zamykání. Modul dokáže ovládat jakékoliv existující centrální zamykání ovládané mechanicky - klíčem. K modulu se dodávají 2 ks dálkových ovladačů, které s řídící jednotkou komunikují plovoucím kódem. Do modulu lze celkem naprogramovat až 6 dálkových ovladačů.
Modul má reléové výstupy odemykání a zamykání, reléový výstup pro otevírání kufru a rovněž reléový výstup na světla. Pomocný tranzistorový výstup AUX je možné využít na dotahování oken ve vozidlech VW group, případně na ovládání přídavného zařízení (např. střešní okno, naviják).
Modul RC 302 lze variabilně nastavit podle požadavků na konkrétní vozidlo:
nastavitelný čas odemykacího a zamykacího impulzu
nastavitelný čas impulzu otevření kufru
nastavitelný čas impulzu pomocného výstupu AUX
AUX lze využít na dotah oken (pro vozidla VW group), nebo jiný účel
volba typu ovládání světel - normál, plynulé, pulzní
řízení světel - modul používá pevné doby bliknutí, anebo sám detekuje časy impulzů přes vstup Kontrola světel
Dálkové ovladače (DO)
Počet DO: 2
Počet tlačítek na DO: 3
Maximální počet naprogramovaných DO: 6
Tiché vyhledávání vozidla přes DO: ano
Maximální dosah DO: 50
Vstupy / výstupy
Výstup na směrovky/světla: ano
Výstup na směrovky přes výstražný trojúhelník: ano
Univerzální výstup ( AUX ): 1 - s nastavitelnou délkou impulzu
Zatížitelnost výstupu (AUX): 200 mA
Výstup na dálkové otevírání kufru / typ: reléový
Výstup na dotahování originálních elektrických oken prodloužením impulzu na CZ: ano
Výstup na centrální zamykání
Typ výstupu: reléový
Výstup na elektrické centrální zamykání: ano
Výstup na pneumatické centrální zamykání: ano
Dvojitý odemykací impulz: ano
Dvojitý uzamykací impulz: ano
Technické parametry
Tepelná odolnost: -40 C - 80 C
Napájecí napětí: 10 -16 V
Kódování komunikace: plovoucí

Autoalarm Mistral Max2

Autoalarm Mistral Max2 - 2xDO s plávajúcim kódom, každé balenie obsahuje 2 ovládače s rôznym dizajnom. Variabilnosť programovateľných funkcií, výstup na tlačidlo výstražných svetiel, oneskorenie dverových vstupov a 15 s impulz pre elek. okná VW group,otrasový snímač, releový výstup na CZ, nový dizajn RJ...

Autoalarm KEETEC TS 100

KEETEC TS 100 - Značkový autoalarm KEETEC TS 100 s plávajúcim kódom - obsahuje 2 ks diaľkových ovládačov (RC MOTO). Funkcie TS 10 sú doplnené o vstavaný okruh blokovania štartu alebo chodu motora, relé centrálneho zamykania, vstavaný ultrazvukový snímač s nastaviteľnou úrovňou citlivosti, upozornenie pri rušení 433Mhz, pamäť poplachov, programovanie cez PC Setup. Riadiaca jednotka je vybavená 14-pin CAN BUS konektorom pre pripojenie CAN BUS modulu.
Popis

Autoalarm KEETEC TS 100 MAX

KEETEC TS 100 - Značkový autoalarm KEETEC TS 100 s plávajúcim kódom - obsahuje 2 ks diaľkových ovládačov (RC MAX). Funkcie TS 10 sú doplnené o vstavaný okruh blokovania štartu alebo chodu motora, relé centrálneho zamykania, vstavaný ultrazvukový snímač s nastaviteľnou úrovňou citlivosti, upozornenie pri rušení 433Mhz, pamäť poplachov, programovanie cez PC Setup. Riadiaca jednotka je vybavená 14-pin CAN BUS konektorom pre pripojenie CAN BUS modulu.
Popis

Autoalarm KEETEC TS 100 KEY

KEETEC TS 100 - Značkový autoalarm KEETEC TS 100 s plávajúcim kódom - obsahuje 2 ks diaľkových ovládačov (RC KEY). Funkcie TS 10 sú doplnené o vstavaný okruh blokovania štartu alebo chodu motora, relé centrálneho zamykania, vstavaný ultrazvukový snímač s nastaviteľnou úrovňou citlivosti, upozornenie pri rušení 433Mhz, pamäť poplachov, programovanie cez PC Setup. Riadiaca jednotka je vybavená 14-pin CAN BUS konektorom pre pripojenie CAN BUS modulu.
Popis

Autoalarm KEETEC TS 100 CAN

Značkový autoalarm KEETEC TS 100 s plávajúcim kódom a CAN BUS modulom v balení pre jednoduchšiu inštaláciu do vozidla – obsahuje 1 ks diaľkového ovládača RC MOTO. Použitie CAN BUS modulu umožňuje ovládanie autoalarmu originálnym diaľkovým ovládačom od vozidla a aj doplnkovým ovládačom KEETEC.
Popis systému
snímanie dverí, batožinového priestoru a kapotyvstavaný ultrazvukový snímač s nastaviteľnou citlivosťouprogramovanie cez PC setupupozornenie pri rušení

Autoalarm KEETEC TS 100 CAN METAL

Značkový autoalarm KEETEC TS 100 s plávajúcim kódom a CAN BUS modulom v balení pre jednoduchšiu inštaláciu do vozidla – obsahuje 1 ks diaľkového ovládača RC METAL. Použitie CAN BUS modulu umožňuje ovládanie autoalarmu originálnym diaľkovým ovládačom od vozidla a aj doplnkovým ovládačom KEETEC.
Popis systému
snímanie dverí, batožinového priestoru a kapotyvstavaný ultrazvukový snímač s nastaviteľnou citlivosťouprogramovanie cez PC setupupozornenie pri

Polohový snímač TIL 400

-Polohový snímač TIL 400 Polohový snímač s vysokou citlivosťou na zmenu polohy (naklonenia) zaparkovaného vozidla. Slúži na aktivovanie poplachu pri krádeži kolies alebo odťahu vozidla. Najmodernejšia digitálna technológia vyhodnocovania zmeny polohy (naklonenia) zabraňuje falošným poplachom. Pri nastavení dĺžky poplachového výstupu na 25 sekúnd, je možné snímač pomocou prídavného relé pripojiť na klaksón vozidla a využiť ho ako jednoduchý autoalarm. Popis systému - citlivosť snímača <0,9° - prepojovací kábel 2m - voliteľná dĺžka poplachového i...

Autoalarm KEETEC TS 10 LINE

KEETEC TS 10 LINE - značkový autoalarm s plávajúcim kódom - obsahuje 2 ks diaľkových ovládačov (1ks RC LINE + 1ks RC METAL) a 2-zónový otrasový snímač. Blokovanie štartu a chodu motora, ovládanie batožinového priestoru, pripomínač zamknutia, vyhľadávanie vozidla, ovládanie centrálneho zamykania a ovládanie smerových svetiel pomocou sekvenčného výstupu s automatickou kalibráciou času bliknutia. Obsah balenia riadiaca jednotka, káblový zväzok, 2ks diaľkové ovládače, 2-zónový otrasový snímač, servisné tlač ...Novučičký automobil je snom každého zanieteného motoristu. Lenže aj tento sen sa môže veľmi rýchlo rozplynúť. Nové autá sú magnetom pre zlodejov. Aby ste mohli v noci pokojne spávať, tak určite nepodceňte zabezpečenie svojho štvorkolesového tátoša. Existuje viacero variant ako na to. Základný autoalarm je charakteristický tým, že spustí hlasitý poplach, aby zbystril pozornosť okoloidúcich. Alarm s diaľkovým ovládaní zahŕňa centrálne zamykanie, imobilizér a ďalšie funkcie závisle od výrobcov. Čoraz väčšej obľube sa tešia alarmy s prepojením na GSM sieť. Tieto autoalarmy sú nadštandardom a svojmu majiteľovi dokážu posielať sms alebo zatelefonovať v prípade, že niečo nie je v poriadku s jeho autom.