Análne hračky, kolíky, guličky

Fun Factory Duke

Vibračný stimulátor Duke zo 100% hypoalergenného silikónu od svetoznámej spoločnosti Fun Fuctory právom patrí k najobľúbenejším a najdômyselnejšie prepracovaným pomocníkom pre pánov. Jeho línie sú vytvarované špeciálne podľa mužskej anatómie tak, aby dochádzalo k čo najintenzívnejšej stimulácii prostaty a hráze. Tvar je vhodný na hladký a hlboký prienik. Po zavedení do analného otvoru bude druhý zahnutý koniec dráždiť Vašu hráz a čiastočne i varlata spolu s koreňom penisa. Vibrátor Duke nevyžaduje žiadne batérie. Nabíja sa pomocou magnetickej nabíjačky s USB konektorem, ktorú obdržíte v balení. Na výber máte 3 rôzne stupne vibrácie a 3 stupne pulzovania. Jednoduché ovládanie stlačením tlačítka. Vibračné zariadenie môžete vybrať zo silikonového púzdra a bez obáv vyčistiť. Vibrátor je odolný proti tečúcej vode. Používajte súčasne s lubrikačným gélom na vodnej báze. Bežné nabíjanie natrvá viac než 2 hodiny. Po úplnom nabití je doba vibrácií 30 minút a viac. Farba: tmavo modrá Dĺžka: 16,5 cm Priemer: 1,5 - 3,7 cm Materiál: zdravotnický silikón Napájanie: USB

Fun Factory B Balls

B BALLS je originálna análna pomôcka, ktorá dokáže reagovať priamo na akékoľvek vaše pohyby alebo na pohyb partnera počas lásky alebo predohry. Hračka zostáva plne na mieste, rovnako ako klasický análny kolík. Rovnako ako klasické Venus Balls, B BALL UNO obsahuje ľahkú vnútornú guľu, ktorá je v pohybe, zatiaľ čo užívateľ je aktívny, vytvára príjemné vnútorné vlny vzrušenia a masážnych pocitov. vhodná pre mužov i ženy - od jemnej až po intenzívnu stimuláciu s každým pohybom bez zmätenia Guľa má tvar kvapiek pre pohodlné nosenie - nezabudnite na mazací gél tvar je navrhnutý pre pohodlné a bezpečné používanie bez obmedzenia pohybu úzky základ nezabráni prístupu do akejkoľvek erotogénnej zóny diskrétne a pohodlné používanie aj na verejnosti pomáha a masíruje počas predohry intenzívny pôžitok počas sexu alebo masturbácie pre nezabudnuteľný extatický orgazmus TIP PRE ňu : Umožňujú dvojitú penetráciu v kombinácii s inou hračkou alebo partnerom. Počas sexuálneho styku sa intenzita pohybu lopty zvyšuje a partner môže tiež cítiť pohyb lopty. Ďalším účinkom je zúženie vagíny. TIP pre neho: Ľahký dotyk okolo prostaty pre hodiny potešenia. Dlhotrvajúce vzrušenie a plná kontrola vrcholu, intenzívnejšia stimulácia počas každého pohybu. Materiál: 100% hypoalergénny lekársky silikón (vonkajší povrch), ABS plast (vnútorné gule), 100% vodotesný Rozmery:      celková dĺžka: 12,6 cm      menšia strela: O3,2-3,3 cm      väčšia guľa: O3,6-3,7 cm      základňa: 5x2,2 cm Hmotnosť: 87 g Všetky výrobky sa dodávajú v diskrétnom balení.

Fun Factory Bootie

Populárny análny kolík Bootie z nemeckej záhrady Factory teraz prichádza v rozšírenej verzii L. Je dlhý 11,1 cm a jeho priemer je medzi 1,9 - 4,05 cm. Je vyrobený z mäkkého zdravotného silikónu, ktorý sa dokonale prispôsobuje tvaru a potrebám vášho tela. To je dôvod, prečo je nová Bootie ideálna análna hračka pre mužov i ženy. Môžete ju použiť priamo počas pohlavného styku, ale aj ako doplnok ústneho potešenia. Predstavivosť sa nevzťahuje a tento univerzálny análny kolík je dvojitý. Doporučujeme použiť mazací gél na báze vody - Toyfluid od značky značky Fun. Čistič rovnakej značky je vhodný na dokonalé čistenie. Všetky výrobky sa dodávajú v diskrétnom balení.

You2Toys Anaal Balloon

Kolík análny balónik telovej farby je nafukovací análny kolík vybavený balónikom, ktorý sa dá podľa potreby nafúknuť až do veľkosti 7 - 8 cm. Kolík je vybavený poistkou pod balónikom, ktorú je možné vždy upustiť z balónika vzduch a tým ho prispôsobiť vašim potrebám. Vďaka vystuženiu sa veľmi ľahko zavádza a preto vám nebude nič brániť si tieto radovánky užívať naplno. Je možné ho použiť ako vaginálne, tak análne. Pre jednoduchšie zavedenie má pevnejšiu hadičku i vo vnútri balónika. Túto pomôcku využijú aj ženy s väčším vaginálnym otvorom, pretože po zavedení a nafúknutí v konečníku, začne stláčať steny vagíny a tým ju zužovať. Toto ocenia predovšetkým páni. U latexového materiálu možno použiť akýkoľvek lubrikačný gél. Po každom použití odporúčame umyť teplou mydlovou vodou. Prečo si vybrať kolík análny balónik: vystužený análny kolík vybavený nafukovacím balónikom tlakový ventil pre ľahké odpúšťanie kolík je vyrobený zo 100% latexu ľahká údržba pomocou mydlovej vody Kolík análny balónik je vyrobený zo 100% latexu. Rozmery análneho kolíka balónik sú: celková dĺžka kolíka s hadičkou a nafukovacím balónikom je 43 cm, dĺžka kolíka je 9 cm, priemer 1-8 cm. Tento produkt radíme do kategórie: Nafukovacie pomôcky. K tomuto produktu si môžete dokúpiť akékoľvek lubrikačné gély z našej ponuky.

Rocks-Off Rude-Boy

Stimulácia prostaty u mužov - bez použitia rúk! Tento výrobok je jediný stimulátor, ktorý sa može používať bez toho, aby ho bolo potrebné držať. Unikátny design, aby sa jednoducho používal v kombinácii s vibračnou masážou prostaty podporí silnejšiu erekciu a orgazmus u muža. Rozmery: 12x3 cm. Vyžaduje 1xN batériu. Produkt je vyrobený z medicínskeho silikónu, jednoducho sa čistí. Silikón je jemný, flexibilný a komfortne sa používa. Na výstave AVN Expo v Las Vegas bol Rude Boy vyhlásený ako BIG toy pre mužov - produkt, ktorý na trhu chýbal. Výrobcom je spoločnosť Rocks Off Ltd. ktorá sa zaoberá návrhmi a výrobou luxusných a kvalitných hračiek pre dospelých.

Seven Creations Butt Plug With Pump

Análny kolík Butt Plug od Seven Creations je latexový nafukovací análny kolík v telovej farbe, ktorý si môžete presne prispôsobiť svojim potrebám a požiadavkám. Kolík je vlastne nafukovací balónik z latexu s vnútorným vystužením, kde si pumpovaním zvolíte vami požadovanú veľkosť a to až do priemeru okolo 7 - 8 cm. Vďaka vloženým vibráciám si budete užívať ešte viac. Vibrácie sú plynule nastaviteľné na diaľkovom ovládaní. Materiál je zdravotne nezávadný. Priemer nenafouknutého kolíka 2 - 4 cm, dĺžka kolíka 12 cm. Pohon 2 AA tužkové batérie nie sú súčasťou balenia.

Rocks Off Big-Boy

Vibrátor Bad Boy - tento výnimočný výrobok je určený pre mužov. Dokáže súčasne stimulovať dva veľmi citlivé body mužského tela. Jedným z nich je prostata a druhým perineum, čo je oblasť medzi konečníkom a mieškom. Výrobok má skvelý dizajn a jednoduché použitie. Pri zavádzaní užšej časti ho môžete roztiahnuť. Širšia časť s výstupkami je určená na perineum. Po zavedení už stačí len nájsť ten najpríjemnejší spôsob použitia. V podstate stačí len sedieť a pohupovať sa. Vibrátor je vyrobený z lekárskeho silikónu. Vibrácie u pomôcky zaisťuje plastový minivibrátor RO-80mm bullet vibe, ktorý má silné vibrácie a dá sa z výrobku vybrať a použiť aj samostatne. Súčasťou balenia je aj batéria, z ktorej je nutné pred použitím odstrániť izolátor, ktorý zabraňuje vybíjanie batérie. PARAMETRE: ?priemer: 2,5 - 4 cm dĺžka: 30 cm ?materiál: lekársky silikón ?váha: 210 g ?farba: čierna

Rocks Off - Bad-Boy

Tento výnimočný výrobok je určený pre mužov. Dokáže súčasne stimulovať dva veľmi citlivé body mužského tela. Jedným z nich je prostata a druhým perineum, čo je oblasť medzi konečníkom a mieškom. Výrobok má skvelý design a jednoduché použitie. Pri zavádzanie užšej časti ho môžete roztiahnuť. Širší časť s výstupkami je určená na perineum. Po zavedení už stačí len nájsť ten najpríjemnejší spôsob použitia. V podstate stačí len sedieť a pohupovať sa. Vibrátor je vyrobený z lekárskeho silikonu. Vibrácie u pomôcky zaisťuje plastový minivibrátor RO-80mm bullet vibe, ktorý má silné vibrácie a dá sa z výrobku vybrať a použiť aj samostatne. Súčasťou balenia je aj batéria, z ktorej je nutné pred použitím odstrániť izolátor, ktorý zabraňuje vybíjaniu batérie. Pri dôkladnom dotiahnutí uzáveru je vibrátor vode odolný.

Fifty Shades Of Grey Butt Plug

Preskúmajte svoje zakázané erotogénne zóny a začnite práve s týmto malým silikónovým análnym kolíkom. Veľkosťou sa hodí práve začiatočníkom. Mäkký koniec vkĺzne jednoducho dovnútra a tam prebudí nové doteraz nepoznané pocity a zvýši Vaše sexuálne uspokojenie. Pevný, ale predsa pružný, aby zabezpečil pohodlnú a uspokojivú stimuláciu. Silikónový kolík je ideálny pre análne experimentovanie a prvé hrania. Štíhla špička a jemne rozšírené telo je dokonale vytvarované pre prvé prieskumy. Kolík ponúka pohodlný a hlboko uspokojujúci zážitok. Toto zakázané pokušenie do Vás vkĺza s ľahkosťou, hladká Vaše vnútorné erotogénne zóny s každým pohybom stupňuje Vašu sexuálnu rozkoš. Slučka na konci Vám počas použitia dáva plnú kontrolu nad spôsobom stimulácie. Skúste krútenie, jemné ťahanie, či kývanie. Ona ho môže nosiť počas sexu pre intenzívnejšie pocity pre ňu aj partnera. Zvyšuje tesnosť vagíny a kvalitu sexu. On ho môže používať na masírovanie prostaty a zvýšenie pôžitku z vyvrcholenia. Muži aj ženy si budú užívať lepší orgazmus. Pre maximálne potešenie použite dostatočné množstvo lubrikačného gélu na vodnej báze. Lubrikačný gél naneste po celej dĺžke hračky pred vložením, aby jednoducho vkĺzla dovnútra a prinášala príjemné pocity počas používania.

Bigteaze Toys Man Eaters From Outer Space

Votrelci pristávajú! Man Eaters™ majú nekonečný apetít a neprestanú, aby Vám priniesli potešenie. Jednoduchým stlačením gombíka v oblasti brucha aktivujete jednu z 3 rýchlostí. Man Eaters™ je vodotesná pomôcka. Špecifikácia: 3 rýchlosti rozmery: 6.3 x 6.3 x 6.5 cm vyžaduje 2 ks AA batérií (nie sú súčasťou balenia) neobsahuje latex, ani škodlivé ftaláty a toxické kovy, je maximálne bezpečná spĺňa medzinárodné štandardy bezpečnosti a živ. prostredia: CE, ROHS, WEEE a ASTM

Doc Johnson ROUND BUTT PLUG

Análny kolík s celkovou dĺžkou 10,9 cm a použiteľnou dĺžkou 9,5 cm. Priemer 5,5 cm navodí pocit vzrušenia a fantázie. Tento análny kolík je ideálna hračka pre roztiahnutie a dráždenie análu. Experimentujte a prizvite k sebe svoj proťajšok. Chvíle hranie prinesú príjemné pocity a atmosféru, ktorú iste oceníte obaja. Kolík je tiež vhodný, ak sa chystáte podniknúť análny sex. Nechajte svojho dobyvateľa, aby si vás otvoril. Kolík je vyrobený z PVC bez obsahu ftalátov.

Liquorice Dip, sada 3 ks análnych kolíkov

Skvelá análna sada. Obsahuje tri análne kolíky v elegantnej čierne farbe:
-malý(dĺžka 10,5 cm a priemer od 1,5 cm do 2,5 cm)
-stredný(dĺžka 12 cm a priemer od 2,5 cm do 3cm)
-veľký(dĺžka 15,5 cm a priemer od 3 cm do 4 cm)
Vyrobené z jelly materiálu.