Alkoholické nápoje

Martini Rosso 0,75 l

Martini Rosso zostáva autentickým vermútom, prírodná, elegantná, osviežujúca a povzbudzujúca spoločnosť. Jeho tmavá farba, unikátna vôňa a bohatá chuť naplní vaše zmysli.

Moet & Chandon Brut Imperial 3 l

Víno označené ako Champagne môže pochádzať výlučne z tejto oblasti. Na výrobu šampanského sa môžu miešať tri odrody, z troch primárnych oblastí Champagne: Pinot Meunier, Pinot Noir a Chardonnay. Zmes týchto troch odrôd sa volá „cuvée“ – kľúč k znamenitému šampanskému.
Plné, hojné a dynamické šampanské Moet & Chandon Brut svetlozlatej farby je francúzska klasika medzi šampanskými. Má jemný vínny buket s nádychom limetky a kvetov vinnej révy. Obsahuje širokú paletu chutí čerstvého ovocia, bielych kvetov a francúzskych bagiet. Perlenie stredne intenzívne, dlhé. Šampanské vhodné na výnimočné chvíle.

Darčeková papierová taška malá - ružová

Praktické a zároveň elegantné darčekové balenie - papierová laminovaná darčeková taška s rozmermi 11 x 15 x 7 cm

Darčeková papierová taška malá

Praktické a zároveň elegantné darčekové balenie - papierová laminovaná darčeková taška s rozmermi 11 x 15 x 7 cm

Darčeková papierová taška veľká

Praktické a zároveň elegantné darčekové balenie - papierová laminovaná darčeková taška s rozmermi 26 x 32 x 13 cm

Darčeková papierová taška na 1 fľašu

Praktické a zároveň elegantné darčekové balenie - papierová laminovaná darčeková taška na 1 fľašu s rozmermi 12,5 x 36 x 8,5 cm

Mrva & Stanko Darčekový kartónový obal na víno 3 x 0,75 l s logom Mrva & Stanko

Praktické a zároveň elegantné darčekové balenie na tri vína značky Mrva & Stanko s obsahom 0,75 l

Mrva & Stanko Darčekový kartónový obal na víno 2 x 0,75 l s logom Mrva & Stanko

Praktické a zároveň elegantné darčekové balenie na dve vína značky Mrva & Stanko s obsahom 0,75 l

Zátky k vákuovej pumpe na víno

Gumový uzáver k vákuovej pumpe na víno a jeho použitie: Máte príjemné posedenie pri víne a nedopili ste celú fľašu? Máte večer chuť na trochu dobrého vína, ale nechcete pre jeden pohárik otvoriť novú fľašu, pretože zo skúsenosti viete, že víno v otvorenej fľaši po niekoľkých dňoch nechutí tak dobre ako pri jeho otvorení ? Našťastie na takéto situácie máme riešenie – pomocou elegantnej a praktickej vákuovej pumpy môžete z otvorenej fľaši vzduch ľahko odčerpať a významne tak spomaliť proces oxidácie. Vďaka tomu Vaše víno zostane v dobrej kondícii ešte dlho... Obsluha vákuovej pumpy na víno je jednoduchá: Do hrdla fľaše zasuňte gumový uzáver a priložte k nemu spodnú časť pumpy. Stláčaním vrchnej časti pumpy vysajete z fľaše vzduch. Následne vákuovú pumpu na víno vyberte zo zátky a od tohto momentu je fľaša nepriedušne uzatvorená a víno chránené pred oxidáciou. Pred ďalšou konzumáciou gumový uzáver jednoducho z fľaše vytiahnete a odložíte pre jej ďalšie použitie.

Darčeková jutová taška na 1 fľašu

Chcete darovať fľašu dobrého vína a v súlade s pravidlami spoločenského správania ho chcete aj vhodne zabaliť? Jedným z najlepších riešení je práve darčeková jutová taška na víno. Takto zabalené víno hovorí jasne o tom, že máte štýl, zmysel pre eleganciu a na obdarovanom Vám naozaj záleží. Víno do takejto tašky ľahko zabalíte, praktické drevené rúčky a pevná jutovina zabezpečia jednoduchú manipuláciu, bezpečnú prepravu vína a navyše darčeková taška na víno je z predu z časti priehľadná, takže je viditeľný aj obsah - víno, ktoré do nej vložíte. Rozmery: 10 x 10 x 36 cm Upozornenie: Vínová fľaša na zobrazení produktu nie je súčasťou balenia.

Darčeková papierová taška na 1 fľašu MRVA & STANKO

Praktické a zároveň elegantné darčekové balenie - papierová laminovaná darčeková taška s logom vinárstva Mrva & Stanko na 1 fľašu

Darčeková jutová taška na 1 fľašu s obrázkom

Chcete darovať fľašu dobrého vína a v súlade s pravidlami spoločenského správania ho chcete aj vhodne zabaliť? Jedným z najlepších riešení je práve darčeková jutová taška na víno. Takto zabalené víno hovorí jasne o tom, že máte štýl, zmysel pre eleganciu a na obdarovanom Vám naozaj záleží. Víno do takejto tašky ľahko zabalíte, praktické drevené rúčky a pevná jutovina zabezpečia jednoduchú manipuláciu, bezpečnú prepravu vína a navyše darčeková taška na víno je z predu z časti priehľadná, takže je viditeľný aj obsah - víno, ktoré do nej vložíte. Rozmery: 11 x 36 x 11 cm Upozornenie: Vínová fľaša na zobrazení produktu nie je súčasťou balenia.Alkohol je s ľudstvom už dlhé veky. Destiláty z ovocia či byliniek alebo rôznofarebné liehoviny dokážu v malých dávkach uvoľniť myseľ. Alkoholické nápoje majú však v primeranom množstve aj osožné účinky. Napríklad víno je podľa odborníkov veľmi prospešné na krvný tlak, samozrejme s mierou. U Slovákov však najviac boduje pivo. Orosená odmena počas sparných dní je ten najlepší nápoj na utíšenie smädu. Nezabúdajte však na zlaté pravidlo: pite zodpovedne!