Aquael Circulator 500

S regulátorom výkonu a so systemom okysličovania. Výkon : 500L/H Príkon : 4,4W

Aquael Circulator 1000

S regulátorom výkonu a so systemom okysličovania Výkon : 1000L/H Príkon : 11W

Tetra Easy Balance 250ml

Tetra Easy Balance 250ml - Prípravok redukujúci rast rias a zabraňujúce vzniku fosfátov. - Je vhodný pre všetky sladkovodné akvária. Najjednoduchší spôsob, ako udržať v akváriu rovnováhu. Stabilizuje hodnoty vody (PH a KH) v akváriu, zabraňuje vzniku fosfátov a pri používaní sa zmierni rast rias. Zachováva dôležité vitamíny a minerálne látky. Dávkovanie: 2,5 ml na 10 l vody.

Tetra Aqua Safe 250 ml

Tetra Aqua Safe 250ml - Prípravok na úpravu vody z vodovodu na vodu vhodnú do akvária. - Umožňuje, že aj voda dodaná do akvária z vodovodného potrubia je pre rybičky bezpečná. Pre rybičky škodlivé prísady a ťažké kovy vo vode z vodovodného potrubia sa zneškodnia podobne ako filtrom. Pridajú sa pozitívne pôsobiace, vitalizujúce vitamíny B. Dávkovanie: 5 ml na 10 l vody.

Tetra Rubin Granules 250ml

Oválne, jemné granulky sa rýchlo rozpúštajú. Pre zdravú a pestrú stravu. Obsahuje prírodné farbivá. V praktickom balení a dávkovačom. Kompletné krmivo pre ozdobné ryby. Pomaly klesajúce granule zaručujú plnohodnotnú a pestrú výživu, prírodné farebné aktivátory plne rozvíja prirodzené zafarbenie. Kŕmny návod: kŕmte niekoľkokrát denne len toľko, koľko ryby spotrebujú behom niekoľkých minút. Zloženie: ryby a vedľajšie rybie produkty, rastlinné bielkovinové extrakty, obilie, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, mäkkýše a kôrovce, kvasinky, minerálne látky, riasy, oleje a tuky, L-lyzín, monohydrochlorid, lecitín, kyselina citrónová. Akostné znaky: proteíny 475 g / kg, vlhkosť 6%, popoloviny 105 g ??/ kg, tuky 65 g / kg, vláknina 20 g / kg, vitamín A 29770 mj / kg, vitamín D3 1860 mj ??/ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, L-askorbyl-2-polyfosforečnan 137 mg / kg.

Tetra Aqua Easy Balance 500 ml

Tetra Easy Balance 500ml - Prípravok redukujúci rast rias a zabraňujúce vzniku fosfátov. - Je vhodný pre všetky sladkovodné akvária. Najjednoduchší spôsob, ako udržať v akváriu rovnováhu. Stabilizuje hodnoty vody (PH a KH) v akváriu, zabraňuje vzniku fosfátov a pri používaní sa zmierni rast rias. Zachováva dôležité vitamíny a minerálne látky. Dávkovanie: 2,5 ml na 10 l vody.

Sera vipachips 250ml

sera vipachips 250 ml - Špeciálne krmivo pre všetky ryby, ktoré sa neživí čisto vegetariánsky a hľadajú potravu pri dne. - Toto netradičné špeciálne krmivo je ideálna základná potravou pre všetky riasožravé au dna hľadajúci potravu ryby, ktoré nie sú striktne bylinožravé. Patrí do tzv. Rodiny krmív vipan Sera vipachips bol sformovaný tak, aby si po dlhú dobu vo vode zachoval svoj tvar. Sera vipachips je vhodný pre sumečky Corydoras, mrenka a niektoré L sumečky, ako veľkolepé a vyhľadávané L46 (Zebra Pleco). Sera vipachips je vo vode rýchlo poddajný, pritom si zachováva svoju kompaktnú formu po dlhú dobu, nerozpadá sa a zanecháva si svoju vynikajúcu a pre ryby neodolateľnú chuť. Výsledkom sú nádherné farby, zdravý rast, silný imunitný systém a vitalita. Obsahuje riasu spirulina.

Tetra Aqua Crystal Water 250 ml

čistí akváriovú vodu a rýchlo a účinne od plávajúcich nečistôt. ktoré kalia vodu a zanechávajú ju tak krištáľovo čistú. Ryby a rastliny sa tak môžu dobre cítiť. Crystal Water viaže malé nečistoty vo vode na väčšej časti. ktoré už môžu byť odstránené filtráciou. Prvé viditeľné zmeny môžete spozorovať po 2 – 3 hodinách pôsobenia. po 6 -8 hodinách pôsobenia je voda čista a po 6- 12 hodinách krištáľovo čistá. Dávkovanie: 5ml na 10 l akváriovej vody (2.5 ml na 10 l. pokiaľ je hodnota KH 1 a nižšia). Po každej výmene vody. v prípade potreby. pokiaľ sa vo vode vyskytujú viditeľné nečistoty. Medzi dvoma použitiami by mala byť časová odmlka najmenej 48 hodín.

Tetra Wafer Mix 250ml

Kompletné krmivo pre jazerné ryby a krevety. Zelené tablety sú s vysokým obsahom riasy spiruliny, ktorá je najlepšou potravou pre bylinožravce, žijúce pri dne. Hnedé sú najvhodnejšie pre mäsožravce. Tablety majú presne vyvážené zloženie, takže sa vo vode pozvoľna rozpúšťa. Tieto ryby a krevety si obvykle svoju potravu šetria, takže toto kŕmenie plne zodpovedá ich požiadavkám. Kŕmny návod: kŕmte 1-2 x denne toľko, koľko ryby stačia spotrebovať behom 20 minút. Zloženie: ryby a výrobky z rýb, vajcia a výrobky z vajec, obilniny, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, mäkkýše a kôrovce, riasa Spirulina, sušené kŕmne kvasnice, oleje a tuky, minerálne látky, L-lyzín, lecitín. Akostné znaky: proteíny 45%, vlhkosť 9%, oleje a tuky 6%, hrubé popoloviny 11%, vláknina 2%, vitamín A 28460 mj / kg, vitamín D3 1770 IU / kg, vitamín E (alfatokoferol) 190 mg / kg, L-askorbyl-2-polyfosforečnan (stabilizovaný vitamín C) 130 mg / kg. Výživné prémiové krmivo pre všetky druhy rýb žijúcich pri dne, rakov a kreviet.

JBL AquaBasis plus 2,5l

Aqua Basis plus Hotový substrát do akvária s hnojivom pre zakladanie akvária Obsahuje železo a stopové prvky vo forme ľahko dostupnej rastlinám. Vrstvu AquaBasis je treba prekryt prepraným štrkom. Neobsahuje fosforečnany ani dusičnany.

Sera Floredepot 2,4 kg

? optimálny rast akváriových rastlín ? sýto zelené listy ? silné korene ? lepší vývoj listov. Sera floredepot je dnový substrát obsahuje dôležité živiny, rašelinu, stopové prvky, soli a špeciálne, rast podporujúce substancie, ktoré ale nepodporujú rozmnožovanie rias. Neobsahuje nitráty a fosfáty. Obsah 2,4 kg vystačí na 50 litrové akvárium, 4,7 kg na 100 litrové akvárium. Vytváranie dna: 1) Zvoľte miesto na dne akvária, kde chcete zasadiť rastliny. 2) Na zvolené miesta nasypte rovnomernú vrstvu sera floredepot a pokryte sypaným vypraným pieskom (zrnitosť 1 – 3 mm). Aby ste vytvorili dno hrúbky 6-8 mm, potrebujete pre 100 litrové akvárium (plocha dna 80 x35 cm) asi 25 – 30 kg piesku. 3) Naplňte akvárium do 80%vodou . Aby ste dno nerozplavili, je dobré liať vodu na tanier (musí byť čistý bez zvyškov akýchkoľvek chemikálií) 4) Vložte dekoračné predmety (korene, kamene, a pod.). Rastliny saďte až teraz, nízke dopredu a vysoké dozadu. Nakoniec inštalujte technické vybavenie akvária (ohrievač, filter,...). Doplňte vodu a upravte ju sera aquatan-om. Podľa množstva osadených rastlín sa výživné látky v sera floredepot vyčerpajú po 4 – 6 týždňoch. Začnite používať sera systém hnojenia rastlín. Doba použiteľnosti min. 10 rokov od dátumu výroby - výrobnej šarže. Sera systém hnojenia rastlín sa skladá z hnojív sera florena, sera florenette A, sera fore plus a sera flore daydrops a tvorí ideálnu kombináciu pre všetky rastliny bez ohľadu, či prijímajú živiny cez listy alebo koreňmi alebo obomi cestami. Sera florena – sa vstrebáva cez listy a podporuje rast silných sýto zelených listov. Sera florena a sera florenette A dodávajú rastlinám dôležité minerály ako kalium, železo a stopové prvky ako napríklad mangán. Sera floreplus – dodáva rastlinám dôležité makro-elementy hlavne vápnik a magnézium a podporuje prirodzený spôsob rastu. Návod na použitie: Dávkujte striedavo raz týždenne 5 mililitrov sera florena alebo jednu tabletu sera florenette A na každých 20 litrov akvarijnej vody. Tabletu sera florenette A položte blízko koreňov. Naviac (vždy ten deň, keď dávate sera florenette A - každých 14 dní) zatlačte cca 2 cm do dnového substrátu jednu tabletu sera floreplus na 20 litrov vody. Denne pridávajte jednu kvapku sera daydrops na 10 litrov vody.

Tetra Cichlid Granules 500ml

Zmes základného krmiva pre stredne veľké, napr. Hemichromis, Crenicichla, Thorichtys, atď... S patentovanou formulou BioActive. Kŕmna zmes sa skladá z dvoch rozdielných minigranulý, ktoré zaisťujú vhodnú výživu pre stredné cichlidy. Tvar a veľkosť granuliek umožňujú bezproblémové prijímanie potravy. Obsahuje prírodné karotenoidy, ktoré podporujú zfarbenie rýb. Kompletné krmivo pre ozdobné ryby. Kŕmny návod: kŕmte niekoľko krát denne v malých dávkach. Zloženie: ryby a vedľajšie rybie produkty, obilie, rastlinné bielkovinové extrakty, zelenina, vedľajšie produkty rostliinného pôvodu, kvasinky, oleje a tuky, mäkkýše a kôrovce, minerálne látky, riasy. Akostné znaky: proteíny 440 g / kg, vlhkosť 8%, tuky 110 g / kg, popoloviny 90 g / kg, vláknina 20 g / kg, vitamín A 29870 mj / kg, vitamín D3 1870 mj / kg, vitamín E 200 mg / kg, L-askorbyl-2-polyfosforečnan 137 mg / kg, lecitín, L-lyzín, monohydrochlorid, kyselina citrónová.